Vinný sklep U Vrbů - vinařství a penzion Hustopeče

Navštivte rodinné vinařství a penzion

Provozujeme rodinné vinařství a vinný sklípek ve stylovém prostředí s příjemným posezením u výborného vína a s vlastní vynikající kuchyní. Vína nabízené ve sklípku pocházejí z našich vinohradů. Abyste se u nás cítili jako doma, můžete využít ubytování v našem tříhvězdičkovém penzionu superior.

tel:
+420 606 712 682
fax:
+420 519 414 916
e-mail:
info@uvrbu.cz
web:
www.uvrbu.cz
facebook:
www.facebook.com/VinnySklep
  • Herbenova 1277/43
  • Hustopeče
  • 693 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Rodinné vinařství s příběhem...

Příběh Vrbů se začal psát v roce 1997, kdy naše rodina začala podnikat v oblasti vinařství. Zděděná láska k vínu a folkloru nám předurčila cestu životem. Pocházíme z vinařského města Hustopeče, kde se snoubí krásy přírody a zdejších vinic, a právě v tomto místě vedeme náš rodinný podnik skládající se z vinařství a penzionu s vinným sklípkem.

Zpočátku jsme vlastnili jeden vinný sklep, ale postupem času se nám začalo dařit a naše sláva se začala šířit daleko za kraj Hustopečí. Proto jsme se rozhodli naši lásku k vínu šířit a nabídnout našim stálým (samozřejmě i novým) návštěvníkům širší a různorodější nabídku o další vinný sklípek a větší vinařské prostory.

Navštivte nás a zažijte zde příjemné chvíle s moravskou atmosférou se spoustou dobrého vína a jídla, poslechněte si povídání o víně a poznejte jeho technologii výroby. Rádi vás přivítáme ať jste na rodinném výletu, na výletu ve dvou či máte firemní akci. Přesvědčíme vás, že když se vše dělá s láskou a pokorou, tak je to nezapomenutelný zážitek!

Moravská vína značky U Vrbů

Vína v našem vinařství vznikají pod rodinným dohledem Ing. Jana Vrby a jeho dcery Ing. Libuše Vrbové. Zakládáme si na kvalitních vínech, vyrobených z našich vlastních vinic a zastáváme ekologické vinohradnictví. Výjimečnost našich vín dokládá i celá řada ocenění, která získáváme.


AKTUALITY    OBJEDNÁVKA    KOMPLETNÍ FOTOGALERIE

Nabídka vín

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo