Astron Buildings s.r.o. - ocelové haly Přerov

Průmyslové ocelové haly na míru

Jsme firma s dlouholetou tradicí zabývající se výrobou ocelových a průmyslových hal. Konstrukce lze využít jako: skladové, výrobní, zemědělské, prodejní či sportovní haly nebo jako administrativní budovy a parkovací domy. Potřebujete atypickou ocelovou konstrukci? Ani to pro nás není problém.

  • Kojetínská 358/71
  • Přerov - Přerov I-Město
  • 750 02
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Ocelové haly na klíč Astron

Na poli výstavby ocelových hal působíme již více než 50 let a právem patříme k jejich největším evropským výrobcům. Naše flexibilní řešení na míru zaujalo již více jak 300 stavebních partnerů a můžeme se pochlubit výstavbou více než 50 000 montovaných hal.

Při procesu výroby a dodávky si zakládáme na bezpečnosti a ochraně životního prostředí. Jsme majiteli značky CE, certifikátu ISO 9001 a naše produkty jsou v souladu s normou EN1090-2.

Vyberte si ten pravý druh průmyslové haly

Máte zájem o výrobu průmyslové haly na míru? Není nic snazšího než použít náš online konfigurátor a udělat si tak bezplatně představu o vašem budoucím projektu.

V našem portfoliu samozřejmě nechybí ani klasické průmyslové haly na klíč. Vybírat lze z několika typů a druhů.

Ocelové haly, konstrukce a jejich využití:

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo