Čerth, s.r.o. - Realizace zahrad a prodej okrasných kamenů

Postaráme se o vaší zahradu

Zabýváme se prodejem zahradní zeminy, okrasných kamenů i valounů na zahradu. Provádíme zemní práce a realizace zahrad včetně strojního nebo ručního úklidu pozemku a odvozu odpadů všeho druhu.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Komenského 1186
  • Šestajovice
  • 250 92
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Vsaďte na 20 let zkušeností v zahradních úpravách

Společnost ČeRth jsme založili v roce 2002, v návaznosti na firmu Tomáš Červenka, která fungovala již od roku 1994. Tedy již 20 let zajišťujeme kvalitní služby a dobře odvedenou práci za příznivé ceny, jak pro naše stávající, tak i nové zákazníky.

Přestože nejsme velká firma, vždy ke každé zakázce přistupujeme individuálně a snažíme o naprostou spokojenost našich klientů.

Prodej okrasných kamenů

Jedná se o žulové omleté valouny bílé nebo modré barvy od drobných valounků až po tunové kolosy. Dále potom o růžovou nebo modrou žulu ostřejších tvarů vhodných třeba do skalek. Najdete u nás také pískovec opuku atd..

Realizace zahrad

Zabýváme se realizacemi zahrad. Nabízíme strojní nebo ruční úklid pozemku, odvoz odpadů všeho druhu, sejmutí špatné a stavbou poškozené vrchní vrstvy vaší zahrady. Potom dodáme a rozprostřeme kvalitní tříděnou zahradní zeminu, která může být ihned osázena travním semenem. Tak získáte čistou travnatou plochu, na kterou můžete postupem času dosazovat stromy a plnit si svoje představy.

Dále nabízíme prodej kvalitní zahradní zeminy, stavebních recyklátů, písku a štěrku.

CENÍK SLUŽEB

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • Otvírací doba po telefonické dohodě!

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo