Penzion Rejvíz – Ubytování v Jeseníkách

Objevte, jak vypadá rodinná dovolená v dobovém penzionu

Ubytujte se u nás a zjistěte, jak vypadá pořádná rodinná dovolená! Nabízíme dobové pokoje se sociálním zařízením. V hotelu je bazén, sauna a vířivka. V areálu najdete venkovní jezero, volejbalový kurt, dětské hřiště a halu na ping pong. Pokud hledáte ubytování v Jeseníkách, jste na správné adrese!

  • Rejvíz 29
  • 793 76 Zlaté Hory
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Rodinná dovolená i wellness pobyty

Hledáte komfortní a jedinečné ubytování v  Jeseníkách? Navštivte náš dobový penzion Rejvíz. Najdete jej ve stejnojmenné osadě, položené nejvýše v  Hrubém Jeseníku. Na pobyt u nás budete vzpomínat jako na dny klidu, strávené v  obklopení lesů a mechových jezírek. Vaše rodinná dovolená se u nás stane nezapomenutelným zážitkem pro všechny zúčastněné. Ubytujte se ve 2, 3 a 4lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Vybrat si můžete, zda chcete noci trávit v dobově nebo moderně zařízených místnostech.

Po celodenních túrách můžete využít krytý bazén s teplotou okolo 29° C nebo venkovní “Leknínové jezero” nebo si odpočinout a zregenerovat ve vířivce nebo sauně.

Raději byste zvolili wellness pobyt s neomezeným vstupem do wellnes & spa? Zarezervujte si ho u nás.

Široké možnosti vyžití pro každého

Ubytování v  Jeseníkách s  sebou přináší možnosti zábavy pro každého. V  okolí našeho penzionu se nachází lyžařské sjezdovky. Místní krajina je ideální pro nadšené turisty i běžkaře. Výlet si můžete udělat i do nedalekého Polska. Na své si přijdou i milovníci historie, kteří mohou navštívit zámky ve Velkých Losinách či v  Javorníku.

Rezervace

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo