Základní a střední škola waldorfská - Speciální škola Praha

Škola pro děti a mladé lidi se zdravotním postižením

Základní škola a střední škola waldorfská je státní škola, která na základě principů a zásad waldorfské pedagogiky pracuje s dětmi a mladými lidmi se zdravotním znevýhodněním. Naše speciální škola usiluje o postupný harmonický vývoj dítěte v souladu s aktuálním vývojem a potřebami.

  • Křejpského 1501/12
  • Praha 4 - Chodov
  • 149 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Speciální škola zaměřená na umělecká cvičení a terapie

Při práci s dětmi využíváme prvky léčebné pedagogiky. Se žáky modelujeme, malujeme a kreslíme různými formami, používáme uměleckou práci se dřevem, léčebnou eurytmii, muzikoterapii. Cvičíme Bothmerovu gymnastiku, logopedii, hiporehabilitaci. Naše speciální škola nabízí také terapii prací (předení, tkaní, práce s ovčí vlnou, práce se včelím voskem, řezbářství, kovářství, keramika, práce s proutím, zahradnické práce). Používáme také metody antroposofické medicíny.

Pro přijetí dítěte do školy je nutné vyšetření a doporučení z pedagogicko - psychologické poradny (PPP) či speciálně - pedagogického centra (SPC).

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo