BRANDL s.r.o. (Praha)

Potřebujete zrestaurovat malbu, sádrovou sochu či jiné umělecké dílo? Obraťte se na specialisty v oboru restaurování - restaurátorskou společnost Brandl s.r.o., která zajišťuje kompletní rekonstrukce historických památek, památkově chráněných budov a interiérů. Soustřeďujeme se na restaurování uměleckých děl.

Práce společnosti charakterizuje důraz, kladený na kvalitu. Kulturní památky restaurujeme prostřednictvím odborných restaurátorů s oprávněním, vydaným ministerstvem kultury České republiky. Dokumentace prací a spolupráce s památkáři jsou samozřejmostí.

Široká škála odbornosti stálých spolupracovníků nám umožňuje zajistit i skladbou a rozsahem nejnáročnější zakázky. Realizované práce naší společnosti byly prezentovány na několika restaurátorských výstavách.

Máme zkušenosti i s mezinárodní spoluprací. K renomé společnosti Brandl přispívá i příležitostná publikační a přednášková činnost jednatelek. Brandl s.r.o. působí v oblasti restaurování kulturního dědictví od roku 1991.

Kontaktní osoby:
Zdena Kafková ak. mal. - jednatelka
603 268 939, zkafkova@brandl.cz

RNDr. Milena Nečásková ak. mal. - jednatelka
603 512 869, necaskova@brandl.cz

Speciální nabídka
Pořádáme kulturní akce a výstavy, více ZDE!

Je toto moje firma?
  • U druhé baterie 39/1062
  • Praha
  • Hlavní město Praha
  • 162 00
  • Praha 6-Břevnov
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost

Více informací

Produkty: odborné katalogy

Značky: Brandl

Služby: restaurátorství, restaurování maleb na plátně, deskových maleb, velkoplošných pláten, nástěnných maleb, restaurování mozaiky, štukové výzdoby, uměleckých děl, uměleckořemeslných prací, architektonických celků, restaurování chrámových interiérů a oltářů, provádíme komplexní průzkumy a restaurování historických interiérů, vytváříme kopie, repliky a rekonstrukce výtvarných děl

Napište nám

Povinná pole

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo