Brandl s.r.o. (Praha)

Potřebujete zrestaurovat malbu, sádrovou sochu či jiné umělecké dílo? Obraťte se na specialisty v oboru restaurování – restaurátorskou společnost Brandl s.r.o., která zajišťuje kompletní rekonstrukce historických památek, památkově chráněných budov a interiérů. Soustřeďujeme se na restaurování uměleckých děl.

Práce společnosti charakterizuje důraz kladený na kvalitu. Kulturní památky restaurujeme prostřednictvím odborných restaurátorů s oprávněním, vydaným Ministerstvem kultury České republiky. Dokumentace prací a spolupráce s památkáři jsou samozřejmostí.

Široká škála odbornosti stálých spolupracovníků nám umožňuje zajistit i skladbou a rozsahem nejnáročnější zakázky. Realizované práce naší společnosti byly prezentovány na několika restaurátorských výstavách.

Nahradit umělecké dílo kopií, replikou nebo rekonstrukcí je možné podle míry dochované dokumentace originálu. Z technického hlediska jsme schopni zajistit kopie a repliky ve všech technikách a materiálech.

Provádíme expertízy techniky malby a povrchových úprav pro určení autorské techniky a časového zařazení, pro rozlišení pozdějších zásahů i optimalizaci dalších restaurátorských postupů. Spolupracujeme se specializovanými laboratorními pracovišti a jsme schopni řešit i subtilní technologické otázky.

Máme zkušenosti i s mezinárodní spoluprací. K renomé společnosti Brandl přispívá i příležitostná publikační a přednášková činnost jednatelek. Brandl s.r.o. působí v oblasti restaurování kulturního dědictví od roku 1991.

Je toto moje firma?
  • U Druhé baterie 1062/39
  • Praha
  • Hlavní město Praha
  • 162 00
  • Praha 6-Břevnov
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.

Powered by

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo