Budějovický Budvar, národní podnik České Budějovice

Navazujeme na sedmsetpadesátiletou tradici vaření piva v Českých Budějovicích

Pivovar Budějovický Budvar, n. p. je dlouhodobě jedním z nejúspěšnějších potravinářských podniků v České republice. Byl založen v roce 1895 pod názvem "Český akciový pivovar" a první várku piva uvařil 7. října 1895. Téměř polovinu své produkce vyváží do více než 50 zemí všech světadílů.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • K. Světlé 512/4
  • České Budějovice - České Budějovice 3
  • 370 04
  • Budějovický Budvar se nachází 13 minut jízdy trolejbusem z vlakového nebo autobusového nádraží (linka 5 směr Máj s přestupem na linku 2 na zastávce Družba-IGY) nebo 28 minut chůze (2,3 km) z náměstí Přemysla Otakara II. na severním předměstí Českých Budějovic.
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Přijďte k nám, tady je Budweiser Budvar doma.

Obklopeni vůní moravského sladu a žateckého hlávkového chmele nahlédněte do tajemství výroby světoznámého ležáku Budweiser Budvar.

Uvidíte, jak se za použití nejkvalitnějších domácích surovin, vlastní vody čerpané z více než 300 metrů hlubokých studní a prvotřídních pivovarských kvasnic rodí pivo vyznačující se lahodnou chutí s příjemnou chmelovou vůní a jemnou hořkostí, jehož kvalitu oceňují zákazníci téměř na celém světě.

Přijďte a uvidíte, jak se snoubí dlouholetá tradice s moderní technologií a vzniká originální prémiový ležák Budweiser Budvar.

Objednat prohlídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo