Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, náměstí Františka Křižíka 860 (Tábor)

Naše gymnázium poskytuje kvalitní všeobecné vzdělání ukončené maturitní zkouškou. Vyznačujeme se unikátním a vyváženým propojením základních metod českého a francouzského školství. Nabízíme svým žákům pestrou škálou možností při volbě studia cizích jazyků.

S možností studia cizích jazyků také do značné míry souvisejí i mezinárodní kontakty Gymnázia Pierra de Coubertina. Desetidenní výměnné studijní pobyty bilingvních tříd tvoří jakousi neformální součást osnov, a tak se česko-francouzská sekce naší školy může za dobu své více nežli desetileté existence pochlubit pěknou řádkou svých zahraničních partnerů z nejrůznějších koutů Francie.

Obecně je tedy zřejmé, že naše škola nabízí svým žákům pestrou škálu možností při volbě studia cizích jazyků - naši žáci tradičně upřednostňují anglický jazyk, dlouhodobě zřejmá je i tendence věnovat se němčině, v poslední době sílí zájem o španělštinu a francouzštinu. V nepovinné formě se na škole vyučuje i ruština, objevili se dostatečný počet zájemců, nezapomíná vedení školy ani na základ všech světových jazyků - latinu.

Pořádáme výměnné zájezdy pro žáky, máme četné partnerské kontakty se zahraničními školami (Francie, SRN, Rakousko, Itálie, Belgie).

Obory vzdělání:
- čtyřleté studium pro žáky 9. tříd ZŠ
- šestileté studium s výukou vybraných předmětů ve francouzském jazyce pro žáky 7. tříd ZŠ
- osmileté studium pro žáky 5. tříd ZŠ

Pro bližší informace navštivte naše webové stránky.

Speciální nabídka
Den otevřených dveří 11. ledna 2017, informace ZDE

Je toto moje firma?
  • nám. F. Křižíka 25/860
  • Tábor
  • Jihočeský kraj
  • 390 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Služby: gymnázium, střední škola, výměnné zájezdy, výuka jazyků

Napište nám

Povinná pole

Rozšířené

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo