VAMA tremp - letní dětské tábory Nadějkov

Cestovní kancelář zaměřená na tábory pro děti

Pořádáme letní dětské tábory uprostřed lesů v Jižních Čechách. Pro děti jsou připraveny chatky i tradiční stany, mnoho zábavných her, soutěží a poznávacích výletů. Organizujeme také výcvikové tábory pro psy a jejich páníčky v jarním i letním období.

  • Okružní 202
  • Příbram - Příbram VII
  • 261 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Dětské tábory plné her

Ozvláštněte prázdniny svým ratolestem několikadenním pobytem v přírodě. Již několik let organizujeme tábory pro děti ve věku 6 - 17 let v malebných lesích na jihu Čech. Kromě oddychu a odpočinku je tu čeká mnoho zábavných aktivit a tématických her. Těšit se mohou na sportovní činnosti jako přehazovaná, fotbal, vybíjená či stolní tenis; tradiční bojovky; poznávací výlety; táboráky s trempskými písničkami a mnoho dalšího.  

Aby byl pro děti tábor atraktivní, je vždy změřen na jedno téma, které stále obměňujeme. Minulé ročníky byly koncipovány např. jako "boj o přežití v divočině", Cesta kolem světa za 80 dní či Pevnost Boyard. Od hlavního tematického okruhu se odvíjí celotáborová hra.

Ubytování je zajištěno v chatkách a stanech, přičemž jsou k dispozici společné sprchy a WC. Stravování probíhá pravidelně 5x denně. Na děti dohlíží náš tým proškolených pedagogů. O zdraví se postará zdravotnický dohled.  

Výcvikové tábory pro psy

Chcete naučit svého pejska novým kouskům, nebo jen prohloubit vzájemný vztah? Přihlaste se na několikadenní výcvikový tábor v Nadějkově či Lázních Bělohrad. Výcvik stopy, poslušnosti a obrany probíhá pod vedením vyškolených odborníků.

Absolvovat tábor můžete v několika termínech během jara a léta. Ubytování je zajištěno v chatkách a stanech. Pro účastníky je připraveno stravování v podobě kontinentální snídaně, obědů a večeří. Po zbytek času je zajištěna kantýna.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo