Interiéry CZ, s.r.o. - Nábytek na míru Uherské Hradiště

Kvalitní zakázkový nábytek trvalé hodnoty

Jsme na trhu více jak deset let a máme bohaté zkušenosti s výrobou i těch nejnáročnějších interiérů. Dbáme na detail a maximální spokojenost zákazníka. Nabízíme nadstandardní služby. Vyrobíme vám nábytek na míru. Zajistíme zpracování návrhu a montáž.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
 • Žerotínova 225
 • Uherské Hradiště
 • 686 01
 • vchod do prodejny z ulice Dlouhá
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Řešení interiérů a nábytek na míru

V naší firmě Interiéry CZ se zabýváme dodávkou a vybavením interiérů rodinných domů, bytů, obchodních jednotek, kaváren v nejrůznějších obchodních a společenských prostorách. Precizní dílenské zpracování a použití nejmodernějších technologií nám umožňují vybavení interiérů s vysoce reprezentativním charakterem.

Nábytek na míru vyhotovíme nejen náročným klientům s požadavky na atypický luxusní interiér, ale rádi pomůžeme s novou kuchyňskou linkou, vestavnou skříní nebo jiným kusem nového nábytku s maximální pečlivostí od návrhu až po samotnou montáž. Použití kvalitních materiálů a komponentů od předních evropských výrobců, precizní montáž a flexibilní přístup jsou u nás na prvním místě a spokojený klient je naší nejlepší možnou referencí.

Není pro nás problém dodat nábytek po celé České republice včetně záručního a pozáručního servisu.

Rádi Vás navštívíme, poradíme a pomůžeme s návrhem nebo zprostředkujeme službu bytového architekta či designéra, tak aby návrh Vašeho interiéru odpovídal Vašim představám a nejmodernějším trendům.

Kuchyně - Základ každého domova

Individuální návrh, přesné zpracování, vybavení kuchyně, vše co splní i nejnáročnější požadavky na design a vysokou funkčnost. Nabízíme širokou nabídku designů a škálu barevných a materiálových provedení kuchyňských linek, pracovních desek, vybavení a spotřebičů.

Při realizaci nabízíme kompletní servis na klíč včetně zaměření prostoru, projektu i 3D vizualizaci s variabilním rozpočtem. Dbáme na precizní provedení, kvalitní kování a značkové elektrospotřebiče.

Vestavné skříně a skříňový nábytek - Maximální využití prostoru

Vestavěné skříně jsou žádané součásti dnešních domácností. Jako uživatel jistě oceníte jejich praktičnost, variabilitu provedení a moderní vzhled. Díky vysoce funkčním komponentům vnitřního vybavení jsme schopni splnit jakýkoli Váš požadavek, ať už se jedná o vestavěné skříně, šuplíky, prádelní koše, šatníky nebo police.

Nabízíme kvalitu a moderní design. Vestavěné skříně mající tyto vlastnosti pak jistě nadchnou nejednoho návštěvníka Vašeho pokoje

Obývací prostory - Srdce domova

Obývací prostory jsou nejnavštěvovanější místností v bytě, probíhá zde celý společenský ruch rodiny. Jsou také odrazem Vaší osobnosti a vypovídají o Vašem životním stylu, vkusu. Je vhodné věnovat se jejich zařízení s velkou pečlivostí a rozvahou. Poradíme Vám, jak skloubit praktické využití s reprezentativní úlohou.

Správný návrh zajistí dokonalou relaxaci a příjemné prostředí pro posezení s rodinou a přáteli. Navrhneme Vám vhodné kombinace vybavení a rozložení nábytku v širokém sortimentu materiálů a barev.

Dětské pokoje - Svět plný fantazie

Děti potřebují svůj vlastní svět, ve kterém se cítí bezpečně. Při výběru nábytku do dětského pokoje je důležité, aby splňoval potřeby dítěte a vše nezbytné pro jeho zdravý rozvoj. Potřeby dítěte se velmi liší vzhledem k jejich věku, proto je nezbytné reflektovat je.

Navrhujeme flexibilní vybavení pokojů pro dětské hry a rozvíjení kreativity, vše s ohledem na věk dítěte a jeho individuální potřeby. Myslíme především na bezpečnost dětí a snadnou údržbu nábytku. Navrhujeme pokoje, které rostou s Vašimi dětmi.

Ložnicový nábytek - Individuální prostor pro Vaše sny

Ložnice je nejsoukromějším místem v bytovém prostoru a patří mezi nejintimnější části bytu nebo domu. Do ložnice si většinou nezvete návštěvy a je tedy převážně jen Vaším individuálním prostorem. Tyto skutečnosti je jistě vhodné vzít v úvahu při rozhodování, jak by měl nábytek do Vaší nové ložnice vypadat. Ložnice by mělo být místo, kde se budete cítit dobře. Navrhneme Vám originální design, který bude vypovídat o Vaší osobnosti.

Pracovny a kanceláře - Praktické a účelné vybavení

V pracovně a kanceláři trávíme čím dále více času a jsme v neustálém pohybu. Nábytek v kanceláři je velmi namáhán a musí odolávat neustálému pohybu, zátěži a jiným faktorům.

Při navrhování nábytku do kanceláří dbáme na odolnost povrchových materiálů, které se vyznačují především kvalitou a dlouhodobou životností, což jsou významné ekonomické přínosy pro každou firmu. Vedle kvality se zaměřujeme také na ergonomiku a uspořádání pracovního místa. Zdraví zaměstnanci a pohodlné pracovní prostředí jsou také nezbytným předpokladem produktivity.

Firemní prostory - Dokonalá harmonie materiálů, prostředí individuálních potřeb

Prostory by neměly jen udělat dojem na potencionální zákazníky, ale především zajistit bezproblémový chod firmy. Dbáme na daný prostor a požadavky firmy, navrhneme ideální rozmístění daných prvků. Důraz klademe na použití příhodných materiálů, které odolávají specifickým vlivům, kterými jsou firemní prostory vystavovány.

Otevírací doba

 • Po 9:0017:00
 • Út 9:0017:00
 • St 9:0017:00
 • Čt 9:0017:00
 • 9:0017:00
 • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo