EKRO-line s.r.o. (Radnice)

Společnost EKRO-line s.r.o. byla založena v roce 1999. Jako hlavní cíl si vytýčila vybudovat velkoobchod se stavebním nářadím a velkoobchod s dřevěnými násadami a držadly v celém sortimentu.

Všechny násady jsou ve velmi dobré kvalitě, vyrobené převážně z bukového a a jasanového dřeva, odpovídající normám DIN. Firma nabízí rovněž celý sortiment dveřních prahů ve výborné kvalitě. Je schopna operativně zajistit výrobu atypických zakázek v sortimentu prahů a násad. Postupně společnost rozšiřuje sortiment na celé spektrum řemeslnického ručního nářadí se zaměřením na české výrobce.

Spolupracuje s celou řadou drobných výrobců, kterým pak vytváří odbytové možnosti. Obchodní partnery má také na Slovensku.

Obchodní partneři:
- Zbirovia a.s. (Zbiroh)
- Narex Bystřice, s.r.o. (Bystřice)
- Narex s.r.o. (Česká Lípa)
- Rostex Vyškov, s.r.o. (Vyškov)
- Ajax & Blundell, a.s. (Jihlava)
- Pilana Tools a.s. (Hulín)
- Tona a.s. (Pečky)
- Baum
- Bison
- Portáš

Speciální nabídka
Nářadí pro stavbu, dům, dílnu a zahradu

Je toto moje firma?
  • náměstí Kašpara Šternberka 262/262
  • Radnice
  • Plzeňský kraj
  • 338 28
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Produkty: nářadí do dílny, závitořezné nástroje, zahradní nářadí, stavební nářadí, držadla a rukojeti, nůžky na plech, vrtáky, maticové klíče, kleště, kladiva, palice, paličky, sekáče, šroubováky, dláta, kosiště, hrabla, rozpínky, krumpáče, rýče, vidle, hrábě, zednické lžíce, vodováhy, latě, hladítka, zednické nářadí, lopaty, kolečka, stavební provázky, stavební nádoby, velkoobchod se stavebním nářadím, velkoobchod, Baum, internetový obchod, Narex, Bison, Hebel, Ytong

Značky: Baum, Narex, Bison, Hebel, Ytong

Služby: velkoobchod s nářadím pro stavbu, dům, dílnu a zahradu, internetový obchod

Napište nám

Povinná pole

Rozšířené

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo