CK Aeolus - Letecké zájezdy Praha

Do Řecka s Řeky

Letecké zájezdy a poznávací zájezdy do Řecka, Turecka a Bulharska - s odlety z Prahy, Brna a Ostravy. Nabízíme i autobusové zájezdy na řecké ostrovy či dovolenou v luxusních kempech v Chorvatsku a Itálii – vlastní dopravou. Vyražte s námi na poznávací zájezdy po Evropě či výhodný last minute.

tel:
+420 222 523 172
fax:
+420 222 524 121
e-mail:
info@aeolus.cz
web:
www.aeolus.cz
facebook:
www.facebook.com/CK-AEOLUS
  • Štefánikova 13/43
  • Praha 5 - Smíchov
  • 150 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Léto 2018

Poznávací zájezdy Exotická dovolená


Letecké zájezdy Řecko, Turecko, Bulharsko

Na sezónu 2018 jsme si pro vás připravili tradiční i méně frekventovaná pobytová místa. Formou leteckých zájezdů s námi můžete navštívit Peloponés, řecké ostrovy Kos, Kalymnos, Rhodos, Karpathos, Jižní Kréta, Lesbos, Thassos, Zakynthos, Kefalonie a Lefkada. V Turecku jsou hotely v blízkosti oblíbených letovisek Belek, Side a Alanya, v Bulharsku jsme se zaměřili na oblíbená letoviska Slunečné pobřeží a Elenite.

Autobusové zájezdy

Autobusové zájezdy do Řecka míří na destinace Evia, Thassos, Zakynthos, Lefkada, Korfu a na pevninu do městeček Tolo u Nafplia, Nea Aghialos, Ammoudia, Parga a na Chalkidiki do letovisek Fourka, Sarti a Polychrono.

Poznávací zájezd Řecko i jiné země Evropy

Poznávací zájezdy po Evropě realizujeme letecky i autobusem, mnoho našich zájezdů je takzvaně "na klíč" podle přání a objednávek klientů. Kromě osvědčených zájezdů jako jsou prodloužené letecké víkendy do evropských metropolí jako Řím, Paříž, Barcelona, Lisabon či Istanbul pořádáme tématické poznávací zájezdy za památkami, kulinářskými specialitami i za zábavou, namátkou Disneyland, Pohádkové zámky Bavorska, Putování za poklady Portugalska a Španělska, Benátský karneval, Toskánsko - víno, delikatesy a historie nebo oblíbený poznávací zájezd v Řecku - okruh Řeckem - Antické tajemství.

Vlastní dopravou úspěšně již několik let na Českém trhu zastupujeme Happy Camp, společnost pronajímající luxusní mobilní domky v kvalitních 3* a 4* kempech s vlastními aquaparky v Chorvatsku a Itálii.

V naší nabídce jsou ubytování od studií bez stravy po 5* hotely s rozsáhlými all inclusive programy.

Otevírací doba

  • Po 9:0018:00
  • Út 9:0018:00
  • St 9:0018:00
  • Čt 9:0018:00
  • 9:0017:00
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo