Atelier Technik, s.r.o. (Dvůr Králové nad Labem)

Atelier Technik spol. s r.o. je soukromá ryze česká společnost založená v roce 1991 ve Dvoře Králové nad Labem jako konstrukční kancelář. Od roku 1999 má společnost vlastní výrobní dílnu, která je neustále rozšiřována.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Heydukova 3183
  • Dvůr Králové nad Labem
  • 544 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Původní pouze konstrukční kancelář byla přetransformována na společnost zabývající se vývojem a výrobou jednoúčelových strojů a zařízení, montážních automatů a poloautomatů. Firma řeší problematiku výrobních provozů a zkušeben vývojem a výrobou přesných strojních celků a doplňků, jednoúčelových a speciálních zařízení a technologií.

Od roku 2002 společnost sídlí ve vlastních zrekonstruovaných prostorách ve Dvoře Králové nad Labem na náměstí Republiky č. p. 2996. V současné době společnost nabízí služby na vysoké úrovni kvality pro široký okruh zákazníků především automobilového a elektronického průmyslu jako jsou např. CONTINENTAL, Schneider Electric a.s., Škoda Auto a.s., Festo spol. s r.o., Siemens s.r.o., Argo-Hytos a.s. atd. Výrobní dokumentaci zpracováváme na 3D CAD stanicích Solid Works. Pro stavbu strojů používáme komponenty renomovaných výrobců, jak v oblasti strojní, tak v části elektro. Podle přání zákazníků jsme schopni použít řídicí systémy firem Siemens, Festo, Lenze, Schneider Electric, Omron nebo PC s řídícími kartami National Instruments.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo