HARTMAN CZ s.r.o. (Ústí nad Orlicí)

V roce 1998 byla založena obchodní společnost HARTMAN CZ s.r.o. se sídlem v Ústí nad Orlicí, Polní 1342.

Předmětem naší činnosti je pokládka podlahových krytin, výroba nábytku, obchodní a zprostředkovatelská činnost. Zabýváme se především správou a údržbou nemovitostí, výrobou a rozvodem tepelné energie.

Specialitou naší společnosti je prořezávání průmyslových koberců a jejich vzájemná montáž v různých barevných odstínech. Vznikají tak rozmanité obrazce, které zajišťují efektivní vzhled.

Jako atypickou pokládku je možné specifikovat aplikace dekorativních PVC do prostor koupelnových jader, dveří apod. Praktická a působivá jsou loga firem v čistících zónách, kobercích firemních prostor, nástěnek apod.

Společnost Hartman CZ s. r. o. je držitelem Koncesní listiny pro výrobu a rozvod tepla malé kotelny a také držitelem licence č. 31 02 02 344 pro výrobu tepla a licence č. 32 02 02 346 pro rozvod tepla pro velké zdroje tepla udílené Energetickým regulačním úřadem.

Kontaktní osoby:
Jednatel firmy: René Hartman
mobil: 777 622 010
e-mail: rene.hartman@hartmancz.cz

Sales manager: Jitka Dostálová
mobil: 777 622 012
e-mail: jitka.dostalova@hartmancz.cz

Je toto moje firma?
  • Polní 1342/1342
  • Ústí nad Orlicí
  • Pardubický kraj
  • 562 06
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost
  • Faktura

Více informací

Založeno roku: 1998

Produkty: podlahové krytiny, plovoucí podlahy - dřevěnné, laminátové lepené, zámkové, koberce - bytové a průmyslové, nábytek, kancelářský nábytek, bytový a dětský nábytek

Služby: pokládka podlahových krytin, výroba nábytku, kompletní návrhy interiérů, obchodní činnost, zpotředkovatelská činnost, správa nemovitostí, údržba nemovitostí, výroba tepelné energie, rozvod tepelné energie

Napište nám

Povinná pole

Powered by

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo