ARTCOM GROUP (Bystrovany)

Motion & Emotion

Naše společnost Artcom Group si dala závazek obohatit trh, a to kvalitním zprostředkováním služeb v rámci automobilového průmyslu. Nabízíme Vám netuctovost, individuální přístup a seriózní jednání. Jsme letitá společnost využívající moderní technologie. Nabízíme Vám nová i ojetá vozidla se zárukou.

  •  201
  • 779 00 Bystrovany
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Prodejce vozů Peugeot

Francouzská značka Peugeot nabízí styl, který vychází z emocí, pohybu a designu oslovujícího všechny bez ohledu na věk nebo motoristické preference. Peugeot dodnes představuje synonymum inovací a různorodosti, čehož je důkazem činnost společnosti v mnoha odvětvích mimo automobilový průmysl.

Peugeot nabízí také inovativní elektrická a hybridní vozidla splňující nejpřísnější ekologické normy, díky kterým můžete mít z jízdy ještě lepší pocit. Peugeot se zaměřuje na co největší snížení emisí CO2.

Nové a ojeté vozy Peugeot

Vyberte si z naší široké nabídky skladových vozů, které jsou připraveny ihned k odběru. Vybírat můžete z vozů nových a ojetých.V rámci ojetých vozů můžete vybírat i z vozů programu ,,Peugeot Vyzkoušené Vozy" který zákazníkům nabízí kvalitní a vyzkoušená ojetá vozidla. Na tyto vozy poskytujeme až 7 výhod k vaší plné spokojenosti, včetně záruky na 12 měsíců zdarma.

Náhradní díly Peugeot

Disponuje širokým výběrem náhradních dílů a příslušenství, které nabízíme pro potřeby údržby a opravy. Jsou dokonale přizpůsobené vašemu vozu a nabízí vám nejlepší poměr spolehlivost/cena/bezpečnost.

Nabízíme jak originální díly, tak repasované díly.

Originální díly Peugeot, které se vyrábí na základě stejných přísných zadávacích podmínek a výrobních norem jako díly používané při montáži vozů Peugeot při výrobě, používají vhodné kvalitní materiály. Podrobují se celé škále testů, aby vašemu vozu přinesly spolehlivost, dlouhou trvanlivost a bezpečnost.

Při volbě repasovaných náhradních dílů přispějete ke snížení dopadu na životní prostředí. Jde o repasovaný díl vyrobený velmi přísným postupem z použitých dílů vozů Peugeot. Na tyto díly se vztahuje stejná výrobní záruka jako na nové originální náhradní díly, protože se při jejich výrobě dodržuji velmi přísné postupy.

Prodlužte životnost svého vozu Peugeot a zajistěte jeho zachování v perfektním funkčním stavu za sníženou cenu, která je dokonale přizpůsobená stáří vašeho vozu.

Otevírací doba

  • Po 7:0018:00
  • Út 7:0018:00
  • St 7:0018:00
  • Čt 7:0018:00
  • 7:0018:00
  • So 9:0013:00
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo