Hodnocení firmy Martin Veselý

*
*
*
*
*
7 hodnocení
20122012
25.7.2018
*
*
*
*
*

Docela dobří. Okna bez problémů. Měli jsme dříve plastová okna , která se nám strašně rosila, až zrezivělo kování. Okna od Montiho (Martin Veselý) už 3 roky v pořádku - nerosí se. Cena přiměřená.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
petersvobody
4.12.2017
*
*
*
*
*

Dobrá kvalita, dodržení termínů , vstřícný přístup. Rodinný dům Černošice 13 oken , 1 vchodová dveře , 1 posuvné dveře . Vše v pořádku - doporučuji

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
Markéta Ziková
28.9.2016
*
*
*
*
*

Trochu nafoukaní, ale profesionálové. Umí si poradit a své práci bezchybně rozumí. To je to hlavní.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano1 ne0
Barbora
18.1.2015
*
*
*
*
*

S firmou už měli moji rodiče dobré zkušenosti a proto jsem si ji vybrala také. Táta mi kladl na srdce, když jsem se zmínila, že chceme měnit okna : ,,Hlavně si neber nikoho jiného, než MONTI ! :-) Oni tehdy byli moc spokojeni. Musím po pravdě říct, že první dojem na mě nic moc neudělali. Jinde měli lepší a luxusnější kanceláře, vzorky a ,,uměli prodávat" Ale něco skutečně mě u MONTI zaujalo. To že mluvili skutečně k věci, nepodbízeli se jako jinde a zdálo se mi i jako laikovi, že své práci dokonale rozumí. Cena byla také rozumná, tak jsme si nakonec plácli. Dnes musím říct, že okna naprosto perfektní, montéři po sobě vše uklidili a dokonce bylo a i dnes je vidět, že tehdy při práci přemýšleli. Kamarádka, která si nechala v té době vyměnit okna od jednoho výrobce s velkou reklamou, mi dnes při každé návštěvě závidí. :-)

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano6 ne0
Rosta
24.12.2014
*
*
*
*
*

Perfektní práce a dodržení termínů . Velmi spokojeni

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano2 ne0
pavel.novotny
4.12.2014
*
*
*
*
*

Objednané bezpečnostní dveře přišli v katastrofálním stavu (výrobek desáté jakosti). Druhý den od obdržení jsem reklamoval. S firmou naprosto žádná komunikace. Pro firmu obrovký problém převzít dveře při vrácení zpět a vymámit z nich zaplacené peníze byl nadlidský výkon. Po více než měsíci a půl velikého úsilí se mi podařilo dveře vyreklamovat a obdržel jsem peníze. Naprostá nespokojenost s chováním zástupců firmy, kdy jsem měsíc a půl poslouchal samé výmluvy a lži.

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano4 ne5
Láďa
27.3.2014
*
*
*
*
*

Dobrá cena, vstřícný přístup, kvalitní okna. Dávám 5 hvězdiček

Nahlásit zneužití
Užitečné? ano0 ne0
Přidat hodnocení
  • Pražská 151
  • Příbram - Příbram II
  • 261 01
  • mapa
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo