Softgeo - Vibrační třídiče Kroměříž

Technika pro přesné třídění

Prodej vibračních třídičů. Zastupujeme zahraniční výrobce průmyslových zařízení pro zákazníky v České republice a na Slovensku. Poskytujeme veškerý technický a obchodní servis. Stroje a zařízení jsou nabízeny za standardní ceny výrobců bez dalších přirážek a dodávky jdou přímo z výroby k zákazníkům.

  • Resslova 1625/13
  • Kroměříž
  • 767 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

SOFTGEO - váš dodavatel třídící techniky

Jsme spolehlivým dodavatelem produktů v oblasti třídící techniky zejména pro klienty z Česka a Slovenska. Naší předností je úzký kontakt se samotnými výrobci a důraz na kvalitně provedené služby. Díky zkušenostem vám poradíme s vhodným řešením právě pro vaše potřeby, zpracujeme cenovou nabídku za standardní ceny výrobců, zajistíme dodávku až k vám a samozřejmostí je technický servis námi dodané používané techniky.

Nabídka zahrnuje kruhové a vibrační třídiče, třídiče s technologií GyraMax a její nástupce BigMax, ultrazvukové třídiče i hadicové pumpy a hadicové ventily.

Kruhové třídiče

Separátor SWECO je třídící zařízení, které vibruje okolo středu své vlastní hmoty. Rotace horního závaží vytváří vibrace v horizontální rovině a nutí materiál na sítě k pohybu od středu ke krajům síta.

Kruhový třídič je určen pro separaci pevných látek z kapalin nebo roztřídění suchých materiálů do skupin podle velikosti. Je možné osévat částice jemné až 37 μm, zároveň se 4 vrstvami sít založených na třídiči SWECO.

Jeho přednostmi jsou dlouhá životnost síta a jeho jednoduchá výměna.

Třídiče s orbitálním pohybem GyraMax

Třídiče s orbitálním pohybem jsou další možnost řešení třídění pro optimalizaci výrobních zařízení. Maximalizují produktivitu, poskytují dokonalou kontrolu vibrací a umožňují vytřídění maxima žádaného produktu.

Ultrazvukové třídiče

Ultrazvukové třídiče SWECO umožňují zpracovávat i velmi jemné práškové směsi, jejichž třídění dříve nebylo možné. Díky eliminaci zaslepování sít dochází rovněž k prodloužení jejich životnosti.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo