D.D.D. SERVIS OPAVA – Desinsekce, desinfekce a deratizace

Vy máte myši... a my kocoura!

Nabízíme celkové služby v oblasti dezinfekce, dezinsekce a deratizace po celé Moravě. Zajistíme fumigace mlýnů a zásob T+ plyny. Projekty ochrany dle norem EU (HACCP, IFS, BRC,TESCO). Máme vyškolený personál, 25 let praxe a certifikát ISO 9001. Nezávazná nabídka. U smlouvy dopravné neúčtujeme.

  • Olomoucká 553/90
  • Opava - Předměstí
  • 746 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Ochrana před škůdci

V případě potřeby využijte naše služby v oblasti deratizace, dezinsekce, dezinfekce a fumigace. Našich služeb využívají firmy v oborech potravinářství, zdravotnictví a farmacie, zemědělství a komunálního fóra

Jsme členy Sdružení pracovníků dezinfekce, dezinsekce a deratizace České republiky.

Využijte našich služeb

Našim zákazníkům nabízíme individuální přístup a bezplatný poradenský servis. Po oboustranné domluvě jsme dostupni v kteroukoliv hodinu za stejných cenových podmínek. Svým zákazníkům garantujeme reakční dobu 24-72 hodin v rámci dostupnosti a dojezdové vzdálenosti.

Pokud máte zájem o naše služby jsme připraveni Vám poskytnout veškeré informace a vysvětlit popisované technologie, prostředky, kalkulace a další odborné otázky, které povedou k naší spolupráci.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo