ABECEDA s.r.o. (Praha - Žižkov)

ABECEDA - specialista na intenzivní týdenní jazykové kurzy

Již více než 20 let se specializujeme na intenzivní jazykové kurzy vedené metodou zrychleného učení SUPERLEARNING. V našich týdenních kurzech Vás naučíme to, co jinde klasickou metodou za půl roku. Výsledkem naší práce jsou stovky nadšených, spokojených studentů. Učíme v Praze, Luhačovicích a Opavě.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Roháčova 145/14
  • Praha - Žižkov
  • 130 00
  • Naše školicí středisko se nachází v centru Prahy na ulici Máchova 8 v prostorách vzdělávacího centra Marianeum, nedaleko nám. Míru - stanice metra A. Nejlépe se k nám dostanete tramvají č. 4, 22 nebo autobusem 135 na stanici Jana Masaryka.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Komu jsou určené týdenní jazykové kurzy Jazykové školy ABECEDA?

Naše kurzy doporučujeme všem těm z Vás, kteří se potřebujete velmi rychle posunout ve své jazykové úrovni nebo z jakýchkoliv důvodů nezvládáte docházku na pravidelnou výuku, což velmi často vede k předčasnému ukončení studia a opětovnému začátku na stejné úrovni bez jazykového posunu.

Jakou metodou učíme v týdenních kurzech:

V kurzech používáme NEW SUPERLEARNING metodu zrychleného učení, což je komplexní systém výuky kombinující více světově uznávaných učebních metod zahrnující sugestopedické, desugestopedické, virtuální, simulační a relaxační techniky, prvky Callanovy metody, použití interaktivní tabule, DVD materiálů, speciálních VARIO sluchátek pro opakovaný poslech atd.. Tato kombinace Vás doslova připoutá ke studiu. Díky naprostému soustředění a rychle se projevujícím studijním výsledkům jste silně motivováni k dalšímu studiu.

Důležitou součástí studijních materiálů jsou superlearningové učebnice obsahující audio nahrávky, které dostanete zcela zdarma při zahájení kurzu.

Speciálně nahraná hudba pro naši výuku, kde pravidelný rytmus bubnu a tóny zapojují funkce v obou mozkových hemisférách tak, abyste se během výuky naladili na svoji vnitřní motivaci a přirozenou schopnost se učit s radostí.

Opravdu to funguje ?

Díky více než 20 letým zkušenostem Vám vždy garantujeme jazykový progres. Našimi kurzy již prošli stovky studentů, kteří hodnotí přínos kurzy vždy velmi kladně a pozitivně viz. hodnocení našich studentů, které najdete na našich webových stránkách.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo