eBazeny - Bazény a bazénová chemie Praha

Do bazénu jen kvalitní výrobky...

Provozujeme e-shop s bazény a bazénovým příslušenstvím. Zakoupíte u nás vše pro čistotu vašeho bazénu - chlorová, bezchlorová chemie, bazénoví roboti, odvlhčovače, uv sterilizátory, něco pro relaxaci i zábavu.

  • Radotín 
  • 153 00 Praha 5

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Bazény a příslušenství

Navštivte náš internetový obchod s produkty pro sport, zábavu a relaxaci. Zakoupíte u nás hračky do vody pro děti i dospělé i nafukovací či pevné nadzemní bazény různých velikostí. Součástí naší nabídky jsou také prostředky pro udržení čisté vody.

Pro snadné čištění a údržbu bazénu dodáváme bazénové vysavače, čisticí roboty, bazénovou chemii a vše co vám usnadní udržet vodu v bazénu křišťálově průzračnou.

Sport i relaxace k dostání v našem e-shopu

Pro sportovní výkony ve vodě i na souši u nás pořídíte protiproudy, produkty pro aquafitness, aquabike a zahradní trampolíny.

Chvíle relaxace si můžete užívat v infrasauně či vířivém bazénku z našeho e-shopu. Najdete zde také vyvíječe páry pro domácí i komerční parní lázně.

Sáňky a vše pro zimní radovánky

Myslíme i na zimní období. Kromě široké nabídky produktů od čištění a údržby až po relaxaci a zábavu nejen u bazénu si u nás můžete on-line zakoupit sáňky, sáně, boby pro všechny věkové kategorie.

Nafukovací zábava do bazénu

K prodeji máme také nafukovací zboží, které potěší nejen děti, ale i nás dospělé. Nabízíme:

NOVINKY 2018

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo