HASMI

Guma a gumárenské produkty

Hledáte spolehlivého dodavatele pro výrobu technické pryže lisováním? Obraťte se na naši společnost HASMI. Součástí našich služeb je i pogumování strojních součástí a povrchová úprava odtahových pásů či řemenů. Věnujeme se také 3D tisku – na zakázku pro vás vyrobíme předměty různých druhů.

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Jsme specialisté na výrobu technické pryže

Historie naší rodinné firmy se začala psát rokem 1993. Původní záměr věnovat se prodeji obuvi jsme brzy nahradili orientací na gumárenskou výrobu. V současné době se specializujeme na výrobu technické pryže lisováním a na řadu dalších činností spojených gumárenstvím.

Z technické pryže vyrábíme široké spektrum produktů, jako jsou gufera, těsnění, silentbloky, profily a mnohé další. Pro své zákazníky zajišťujeme všechny potřebné kroky – od návrhu technických vlastností až po finální vylisování. Provádíme řezání a formátování pryže na míru. Montáž a servis technické pryže zabezpečíme přímo v provozu vaší firmy.

Zvolte služby naší společnosti HASMI – spolehlivého dodavatele v oboru gumárenského výroby.

Provádíme pogumování strojních součástí

Významnou součástí našich služeb je pogumování strojních součástí, jako jsou kupříkladu válce, násypky nebo kladky. Jsme zkušenými odborníky na povrchovou úpravu odtahových pásů či plochých a ozubených řemenů.

Věnujeme se 3D tisku na zakázku

Od roku 2016 se v naší firmě věnujeme také profesionálnímu 3D tisku na zakázku. Vyrábíme a vyvíjíme pestrou paletu předmětů z rozličných materiálů. Najdete mezi nimi těsnění, profily a technické součástky i figurky, masky nebo reklamní předměty.

Otevírací doba

  • Po 8:0017:00
  • Út 8:0017:00
  • St 8:0017:00
  • Čt 8:0017:00
  • 8:0014:00
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo