Hračky vzdělávačky, Scio (Praha 8 - Karlín)

Hračky vzdělávačky nabízí hry a hračky, které rozvíjí dovednosti vašich dětí zábavným způsobem.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Pobřežní 658/34
  • Praha 8 - Karlín
  • 186 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Stavebnice Stolní hry


Jako jediný e-shop zaměřený na hračky nabízíme následující služby:

Nápadníky pro rodiče: Tipy a inspirace pro rozvoj vašeho dítěte

Ke hračkám a hrám postupně vytváříme „nápadníky“, které mohou rodiče využít pro rozvoj dítěte. Produkt z našeho e-shopu vždy „sám od sebe“ rozvíjí určitou dovednost. Potenciál však často mívá daleko větší, než se může na první pohled zdát. Většina běžných návodů neuvádí veškeré možnosti, jak lze s danou hrou či hračkou pracovat, jak zvýšit efektivitu jejího přínosu, nepopisují spektrum dovedností, jež můžeme u dětí tak či onak rozvíjet.

Proto pro vás naši odborníci sestavují „nápadník“ - seznam nápadů, tipů a inspirací pro konkrétní aktivity, kterými lze rozvíjet vybrané dovednosti. Vše s ohledem na charakter hračky a na věk dítěte.

Hračky, ke kterým jsou nápadníky hotové, jsou vždy jasně označeny. Můžete si je také zobrazit pomocí filtrů v jednotlivých kategoriích anebo kliknout na volbu „hračky s nápadníkem“ v levém menu.

Ukázku nápadníku pro hračku Puzzle: Od největšího... najdete zde.

Osobně s vámi probereme možnosti každé hračky

Pokud využijete možnosti navštívit nás, rádi vám zakoupenou hru či hračku představíme. Popovídáme si o tom, jakým způsobem si   ní může vaše dítě hrát a přitom rozvíjet konkrétní dovednosti (například pokud k vaší hračce ještě nemáme sestavený „nápadník pro rodiče“). Potěší nás, když přijdete i s  dítětem.

Výběr zboží, přehledné třídění

Všechny hry i hračky pečlivě vybíráme. Nemícháme sortiment – nenajdete u nás žádné oblečení, batohy, kočárky... To nám umožňuje zachovat web přehledný a soustředit se plně na kvalitu věcí, které nabízíme.

Přesné filtrování dle věku dítěte

Nabízíme přehledné a přesné filtrování podle věku v každé kategorii zboží. Sami si nastavíte věkovou hranici, pro kterou hračku hledáte. U každé hry i hračky je navíc přehledným způsobem uvedeno, pro jakou věkovou kategorii je hračka vhodná. Máte tak přehled, jak dlouho vašemu dítěti může hračka smysluplně sloužit. Informace o věku posuzujeme sami, nespoléháme se jen na údaje od výrobce.

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem.!

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo