CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ s.r.o. - Advokátní kancelář (Praha 4 - Nusle)

Advokátní kancelář CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ získala během více než dvacetileté advokátní praxe v domácím i mezinárodním prostředí reputaci stabilní a nezávislé kanceláře. S více než sedmdesátičlenným týmem spolupracovníků se řadí mezi velké české advokátní kanceláře, specializuje se na obchodní právo.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 224 827 884
fax:
+420 224 827 879
e-mail:
ak@akccs.cz
web:
www.akccs.cz
  • Hvězdova 1716/2b
  • Praha 4 - Nusle
  • 140 00
  • CITY TOWER
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Mezigenerační tým kanceláře nabízí netradiční souhru dlouholetých zkušeností, tradice a současně nezatíženého, mladého pohledu. Odbornost a profesionalita, stejně jako vědecká, pedagogická a publicistická činnost přitom zůstávají hlavními principy přístupu vedení kanceláře.

Kancelář vždy klade důraz na kvalitu právní pomoci podle konkrétních potřeb a zájmů každého klienta. S klientem již od počátku individuálně formuje nejen strategii, ale už prvotní zadání právních služeb. V takové koncepci hraje přirozeně základní roli komunikace i důvěrný a blízký vztah s  klienty. Samozřejmé je také vnímání zájmů klienta v evropském kontextu a kontextu evropského práva.

V roce 2009 získala kancelář mezinárodní certifikát osvědčující soulad jejích vnitřních procesů s mezinárodní normou ISO 27001:2005 Systém managementu bezpečnosti informací, který klientům zaručuje nejvyšší standard zacházení s informacemi. V roce 2013 byla kancelář oceněna titulem Právnická firma roku.

Služby:

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo