Minimax GmbH & Co.KG (Praha 4 - Braník)

Hasicí zařízení a přístroje

Zabýváme se dodávkou a montáží stabilních hasicích zařízení. Zajišťujeme projekční práce, servis a revize. Dodáváme kompletní protipožární ochranu.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 244 461 130
fax:
+420 244 461 135
e-mail:
minimax@minimaxp.cz
web:
www.minimaxp.cz
  • Branická 26/43
  • Praha 4 - Braník
  • 147 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Hasicí zařízení vodní

Hasicí účinek vody spočívá na její schopnosti vázat tepelnou energii – hasí ochlazováním. Systémy vodního hašení jsou jednou ze silných stránek Minimaxu. Postaráme se o optimální hasicí účinek – s našimi sprinklerovými, drenčerovými a mlhovými zařízeními Minifog a EconAqua a to i v náročných aplikacích.

Plynové hasicí zařízení MX200

Za systémem Minimax MX-200 používajícím jako hasicí médium HFC-227ea stojí vysoce účinný koncept pro ochranu kritických objektů vysoké hodnoty. Spojuje vysokou efektivitu hašení, bezpečnost osob a malý objem usazenin a na hašeném materiálu nezůstávají žádné jeho zbytky. Použití HFC-227ea se doporučuje zvláště u rizik, u nichž představují rychlost, požadavky na místo a hmotnost rozhodující faktory použití.

Elektrická požární signalizace

Elektrická signalizace požárů Minimax slouží pro detekci nebezpečí požáru a neustálou identifikaci nově vzniklých požárů. Varují ohrožené osoby, alarmují hasiče a předávají na příslušná místa veškeré důležité informace. Požár je tak likvidován již ve fázi vzniku a jsou ochráněné osoby, majetek a životní prostředí.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo