M+M sdružení - Rekonstrukce bytových jader Zlín

Opravy a rekonstrukce na klíč

Chystáte rekonstrukci bytu nebo rodinného domu? Jsme specialisté na opravy a rekonstrukce na klíč. Provádíme rekonstrukce bytových jader a koupelen, obytných prostor i výrobu kuchyní. Vše od návrhu, zaměření, dokumentování až po dokončení hrubé stavby a poradíme při výběru materiálů.

  • K Pasekám 1553
  • Zlín
  • 760 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
sirochmanovajana
7.9.2017
*
*
*
*
*

super firma

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Rekonstrukce bytových jader na klíč

Vyměňte svou starou umakartovou koupelnu za novou. Nabízíme veškeré služby s tím spojené. Provedeme zaměření koupelny, navrhneme řešení a dispozice, připravíme cenovou kalkulaci. Dále provádíme veškeré práce jako je např. vodoinstalace, elektroinstalace, montáž dveří, montáž sociálního zařízení, odvoz suti a úklidové práce.

Pozvěte si na rekonstrukci bytového jádra specialisty. Poskytujeme záruku na rekonstrukci bytového jádra nebo koupelny 36 měsíců.

A když už rekonstrukce, tak pořádně. Zabýváme se výrobou kuchyní, a tak vám můžeme vyrobit samostatnou kuchyňskou linku. Zajistíme její výrobu i montáž, včetně úprav elektroinstalace, vodoinstalace a úklidových prací.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo