ABRA Software a.s. (Ostrava - Zábřeh)

Informační a ERP systémy

ABRA – podnikový informační systém. Vyvíjíme ERP systém řady ABRA Gen, které nabízí komplexní řešení pro plynulý chod společností všech velikostí, a které využívá více než 8 000 firem a organizací v ČR.

  • Čujkovova 1736/30
  • Ostrava - Zábřeh
  • 700 30
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Přinášíme úsporu času a automatizaci firemních procesů

 

Informační systémy ABRA jsou tvořeny moduly, které do ERP systému integrují účetní software, CRM i řízení skladu, výroby, přehledy business inteligence a mnohé další. ABRA Software nabízí možnost zakázkových úprav, programování webových či mobilních aplikací a portálů, návrh a tvorbu webových stránek, vždy přesně na míru konkrétním potřebám firmy.

 

 

 

O firmě

 

Patříme k největším českým producentům podnikových informačních systémů. Vyrábíme ucelenou řadu informačních a ERP systémů ABRA® pro podniky všech velikostí i živnostníky. Působíme v České a Slovenské republice.

 

  • Více něž 8 000 klientů
  • Na trhu od roku 1991
  • Více než 100 prodejních míst v České a Slovenské republice
  • ISO 9001 jako první v oboru již v roce 1996 na celý proces vývoje, výroby, distribuce vlastních informačních systémů a návazných služeb

 

 

 

ABRA Software a.s. je členem skupiny United Software a.s.

 

 

 

Našim posláním je dodávat zákazníkům špičkový podnikový software, který výborně eviduje a podporuje nejlepší možné využití peněz, hmoty, času lidí a znalostí ve firmě a přinášet jim tak užitek, který ocení.

 

Aktivně se podílíme na neziskových projektech podporujících vzdělání, podnikání a zájem o byznys. Jsme pořadatelem neziskové konference Fórum INSPIRACE, zakladatelem projektu Diplomová práce roku, podporujeme projekt Můžeš a jsme partnery soutěže Do práce na kole a série pravidelných inspirativních setkání Creative Mornings

 

Prosazujeme digitalizaci podnikání, zavádění nového formátu elektronické výměny dokumentů mezi ERP systémy. Byli jsme iniciátorem vzniku elektronického formátu ISDOC.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo