Autosklo-Hleďa - Tónování skel, opravy autoskel Kroměříž

Čelní, zadní a boční autoskla

Zabýváme se službami v oboru automobilových skel. Působíme ve třech regionech na Moravě: Vyškov, Prostějov a Kroměříž.

tel:
+420 775 355 858
fax:
+420 573 330 078
e-mail:
autosklo@hleda.cz
web:
www.hleda.cz
  • Bílanská 2595/95
  • Kroměříž
  • 767 01
  • areál ČSAO
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Opravy a výměny autoskel

Provádíme výměny skel na vozidla osobní, nákladní i autobusy. Po dohodě je možné provést výměnu přímo u vás - MOBILNÍ SERVIS.

Provádíme kompletní servis automobilových skel. Lepení nástřelů, čištění vakuových skel, tónování, pískování bezpečnostních kódů.......

Jsme smluvní servis pro většinu pojišťoven, pomůžeme vám s vyřízením pojistné události. Při splnění pojišťovacích podmínek VÝMĚNA ZDARMA.

Na našich pobočkách VYŠKOV, PROSTĚJOV a KROMĚŘÍŽ můžete využít služeb AUTOKLIMA-HLEĎA: kompletní servis a plnění klimatizací osobních i nákladních vozidel, včetně dezinfekce.

Pro ty co potřebují půjčit vozidlo máme AUTOPŮJČOVNU-HLEĎA : krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozidel, náhradní vozidlo pro účastníky dopravní nehody.

Na pobočkách VYŠKOV a ŠUMPERK je pro vás PNEUSERVIS-HLEĎA: kompletní servis a prodej pneu na cokoliv včetně EM pneu na těžkou stavební a zemědělskou techniku.

Nabízíme Vám také služby BAGRY-HLEĎA : veškeré zemní práce strojem JCB

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo