POLYGLOT spol. s r. o. – Výuka jazyků v Ostrava

mluvit budou všichni...

Nabízíme výuku jazyků pro mládež i dospělé. Pořádáme běžné ranní a večerní kurzy, intenzivní dopolední kurzy, letní kurzy a pomaturitní studium. Připravíme vás na mezinárodní zkoušky. Ve skupinových kurzech po 6 až 8 posluchačích se naučíte anglicky, německy, francouzsky nebo španělsky.

  • 28.října 813/248
  • Ostrava - Mariánské Hory
  • 709 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Výuka jazyků přes Skype

Chcete se naučit jazyky, ale bydlíte v místě, kde nepůsobí žádná jazyková škola? S námi si můžete popovídat s rodilým mluvčím odkudkoliv, kde jsou k dispozici datové služby. Přihlaste se na online kurzy angličtiny, němčiny či jiného jazyka. Výuka jazyků online je online je moderním způsobem, jak vylepšit své jazykové dovednosti bez nutnosti dojíždění. Informujte se na kurzy@polyglot.cz nebo telefonu 777 252 606.

Kurzy pro učitele v rámci projektu EU peníze školám

V rámci projektu EU peníze školám vypisuje jazyková škola Polyglot kurzy pro učitele anglického a německého jazyka na základních školách. Kurzy jsou akreditovány v systému DVPP MŠMT pod č. j. 16392/2010-25-453.

Nabízíme kurzy jazykové nebo jazykové v kombinaci s metodikou.

Více informací o jazykových kurzech zde, o metodických kurzech zde . Kontaktovat nás můžete na e-mailu skola.praha@polyglot.cz nebo telefonu 241 740 566.

EU peníze školám

Jazyková škola a nakladatelství POLYGLOT nabízí v rámci projektu EU peníze školám (šablony II/1–5) velké množství učebních materiálů, metodické a jazykové kurzy a kurzy v zahraničí.


Angličtina    Němčina    Ruština

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo