POLYGLOT spol. s r. o. – Výuka jazyků v Ostrava

mluvit budou všichni...

Nabízíme výuku jazyků pro mládež i dospělé. Pořádáme běžné ranní a večerní kurzy, intenzivní dopolední kurzy, letní kurzy a pomaturitní studium. Připravíme vás na mezinárodní zkoušky. Ve skupinových kurzech po 6 až 8 posluchačích se naučíte anglicky, německy, francouzsky nebo španělsky.

  •  
  • 709 00 Ostrava
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Proč absolvovat jazykový kurz právě u nás?

S výukou jazyků máme už více než 20 let zkušeností. V každé z našich poboček na vás čekají kvalifikovaní lektoři z řad českých vyučujících i rodilých mluvčích. Věříme v důležitost individuálního přístupu – kurz absolvujete v malé skupině, čítající obvykle 6 až 8 posluchačů.

Z naší široké nabídky jazykových kurzů si určitě vyberete takový, který odpovídá vašim představám. Vyučujeme mnoho světových jazyků, kupříkladu angličtinu, němčinu, francouzštinu či španělštinu. Rádi vám pomůžeme zvládnout třeba i úskalí ruštiny, čínštiny nebo arabštiny.

Při úspěšném složení závěrečného testu si z kurzu odnesete certifikát dokládající vaši úroveň znalostí daného cizího jazyka.  

Které formy kurzů nabízíme?

Vyberte si z řady různých koncepcí studia. Nabízíme klasické ranní a večerní kurzy. Připraveny jsou také dopolední kurzy intenzivní výuky. Zájemci, kteří při svém studiu cizích jazyků nechtějí dělat žádné kompromisy, mohou zvolit individuální kurzy. Studovat u nás můžete i na dálku – nabízíme e-learningové kurzy a on-line skype kurzy. Přihlaste se na jazykové kurzy v zahraničí a naučíte se jazyk přímo v zemi plné rodilých mluvčích.

Chcete zlepšit jazykovou vybavenost svých zaměstnanců? Řešením je naše  firemní výuka jazyků – nabízíme ji po celé České republice. Zvolit můžete také kurzy koncipované jako příprava k mezinárodním zkouškám.Nedílnou součástí našich služeb jsou rovněž profesionální překlady a tlumočení. Jsme více, než jen jazykovou školou.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo