Čočky-kontaktní.cz - levné kontaktní čočky a roztoky (Jindřichův Hradec - Jindřichův Hradec II)

Myslíme na Váš zrak

Online prodej všech značek kontaktních čoček, příslušenství a roztoků na kontaktní čočky za velmi nízké ceny. Drtivou většinu parametrů všech kontaktních čoček držíme skladem a expedujeme ihned s dodáním následující pracovní den. Dále nabízíme dioptrické, sluneční a sportovní brýle.

  • Jarošovská 1278
  • Jindřichův Hradec - Jindřichův Hradec II
  • 377 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Čočky-kontaktní.cz – myslíme na váš zrak

Náš internetový obchod vznikl v roce 2005 a disponuje jedním z nejrozsáhlejších skladů. Nabízíme širokou škálu výrobků zaměřených na péči o zrak, které patří k nejkvalitnějším na trhu. Jedná se o kontaktní čočky a jejich příslušenství, oční kapky a roztoky, dioptrické a sluneční brýle a další výrobky. Vše nabízíme za velmi výhodné ceny.

U zboží, které si objednáte neúčtujeme balné a jsme schopni ho doručit do 2 pracovních dnů na jedno z více jak 2 tisíc výdejních míst po celé České republice.

Roztok na kontaktní čočky – komplexní péče pro vaše čočky

Nabízíme také roztoky na kontaktní čočky, které je nejen čistí, dezinfikují a udržují, ale také zvyšují pohodlí při jejich nošení. Vedle výhodných balení roztoků na kontaktní čočky nabízíme také oční kapky, které oči nejen zklidní, ale pomáhají také zvlhčovat kontaktní čočky.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo