Artes - stavba dřevostavby Frýdek-Místek

Realizace a rekonstrukce střech, domů i pokrývačské práce

Kompletní stavební činnost se zaměřením na střechy, nízkoenergetické domy, dřevostavby a domy na klíč. Provádíme rekonstrukce domů, dřevostaveb i historických objektů. Stavba dřevostavby podle tradičních postupů se špičkovými materiály a kvalitní tesařské práce jsou pro nás samozřejmostí.

  • Palkovická 529
  • Frýdek-Místek - Místek
  • 738 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Stavba dřevostavby podle tradičního stavitelství

Portfolio naší stavební činnosti je dalekosáhlé. Věnujeme se realizacím nových objektů i a rekonstrukcím. Nejraději zpracováváme zakázky na míru. Baví nás převádět zákazníkovu představu do reality a spolupracovat na ojedinělých projektech. Stěžejní oblastí naší činnosti jsou dřevěné konstrukce a střechy, ale neváháme ani s jinými zakázkami. Stavěli jsme pece, schodiště a řadu dalších atypických zakázek.

Pokrývačské i tesařské práce

Plánujete-li rekonstrukci střechy, rádi poradíme s výběrem vhodné střešní krytiny s ohledem na typ objektu i realizací. Využít můžete i našich bohatých zkušeností v oblasti tesařství. Vyrobíme dřevěné konstrukce pro nejrůznější účely - dřevěné fasádní obklady, zahradní altány a pergoly, střešní krovy a mnoho dalších.

UKÁZKA NAŠICH PRACÍ

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo