BS-textil s.r.o. - Potahové látky Jihlava

Velkoobchod s bytovým a potahovým textilem

Máte hotel nebo rodinný penzion? Nakupujte u nás. Náš velkoobchod nabízí široký sortiment potahových a dekoračních tkanin, textilní a kovové galanterie a technických tkanin. Nabízíme dokonalý servis, individuální přístup a prodlouženou záruku.

tel:
+420 564 038 010
fax:
+420 567 300 700
e-mail:
bstextil@volny.cz
web:
www.bstextil.cz
  • Strojírenská 9/8
  • Jihlava - Staré Hory
  • 586 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Potahové látky, galanterie, průmyslové tkaniny

Působíme na českém trhu od roku 1993. Nabízíme široký sortiment žakárových i listových žinilkových a plochých potahových, dekoračních a matracových tkanin včetně jejich proševů, microfází, koženek a 3D tkanin.

Náš bohatý sortiment doplňují belgické potahové pestře tkané žakárové prutové plyše a dvojplyše a to i v uni provedení. Segment vlasových tkanin jsme rozšířili o žakárové potahové plyše pro sedadla autobusů, tramvají a trolejbusů ve složení vlasu - vlna + nylon nebo polyester ve vlastním vzorování.

Nabízíme také textilní a kovovou galanterii pro čalouníky, technické tkaniny, tkaniny pro hotelový program, zdravotnictví a ochranné oděvy, postelové povlečení včetně dětských povlečení s dětskými motivy a luxusní deky.

Specializujeme se na nehořlavé textílie z modifikovaného polyesterového vlákna TREVIRA CS určené pro veřejné prostory, kina, divadla, restaurace, hotely, penziony, školy, školky, nemocnice a domovy seniorů, splňující vyhlášku MV č.23/2008 Sb. U těchto tkanin obstaráváme i vývoj a vyvzorování nových designů a barev dle požadavků našeho zákazníka.

Jsme výhradním prodejcem kolekcí firem Dekoma, Linterno, Piel v České republice. Novinky pro naše zákazníky vybíráme z nabídky předních evropských textilních firem. Naše zboží lze prohlédnout na veletrzích v Brně a Praze. Rádi vás také přivítáme na půdě naší firmy. Nabízíme jen kvalitu!

REFERENCE

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo