Aukční dům Sýpka, s.r.o. (Praha 1 - Malá Strana)

Nabízíme, přijímáme a vykupujeme kvalitní obrazy, sochy, autorský nábytek, designové předměty a české umělecké sklo. Poskytujeme bezplatné poradenství, oceňování a konzultace. Zajišťujeme znalecké posudky a restaurování.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Tržiště 371/3
  • Praha 1 - Malá Strana
  • 118 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Otevírací doba

  • Po 10:0017:00
  • Út 10:0017:00
  • St 10:0017:00
  • Čt 10:0017:00
  • 10:0017:00
  • Máme právě otevřeno

  • po telefonické domluvě možno i mimo tuto dobu +420 608 958 322!

Napište nám

Povinná pole

Sekce a Štítky

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo