Aukční dům Sýpka, s.r.o. (Brno - Veveří)

Nabízíme, přijímáme a vykupujeme kvalitní obrazy, sochy, autorský nábytek, designové předměty a české umělecké sklo. Poskytujeme bezplatné poradenství, oceňování a konzultace. Zajišťujeme znalecké posudky a restaurování.

  • Údolní 151/70
  • Brno - Veveří
  • 602 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Otevírací doba

  • Po 9:0017:00
  • Út 9:0017:00
  • St 9:0017:00
  • Čt 9:0017:00
  • 9:0017:00
  • Máme právě otevřeno

  • po telefonické domluvě možno i mimo tuto dobu +420 608 958 322!

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo