ARBORISTICKÁ OBCHODNÍ s.r.o. – zahradní nářadí

Pořiďte si pro práci se dřevem ochranné brýle

Specializujeme se prodej zahradního nářadí pro arboristiku nejen pro profesionály. Prodáváme zahradnické nůžky, ruční pilky, geotextilie a protierozní systémy. Nabízíme také řadu doplňků, jako ochranné brýle a pracovní oblečení. Veškeré zahradní nářadí a doplňky můžete koupit i přes náš e-shop.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Přehýšov 57
  • 330 23 Přehýšov
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Vše pro arboristiku

Arboristika je obor, který se zabývá komplexní péčí o stromy mimo les. Jde tedy o údržbu stromů veřejné zeleně a v soukromých zahradách. Arboristika se snaží o životní soulad člověka a stromu. My lidé ke svému životu stromy potřebujeme, a proto se musíme starat o to, aby byly zdravé a krásné. Naše firma se zabývá prodejem všech potřebných doplňků a nářadí pro profesionální i neprofesionální arboristy. Se zbožím zakoupeným u nás můžete tedy pracovat i na vaší zahradě. Veškeré zahradní nářadí a další zboží můžete pořídit přes náš e-shop nebo i v kamenné prodejně. Nabízíme pracovní oblečení, ochranné brýle, měřicí přístroje a pomůcky. V našem e-shopu se zahradním nářadím najdete také potřeby pro výstup do koruny stromů. Zakoupit u nás můžete zahradnické nůžky, sekery i pilky. Nabízíme speciální potřeby pro arboristiku, jako geotextilie, půdní injektory, laserové dálkoměry a protierozní systémy.

Ochranné brýle a další doplňky

Při práci na stromě je velice lehké se zranit, proto pro práci v korunách stromů i na zahradě prodáváme řadu doplňků, především pracovní oblečení. Nabízíme pracovní rukavice, thermo prádlo, ponožky, ochranné brýle i přilby. Dále také prodáváme pracovní boty, opasky a kšandy. Mezi naším doplňkovým zbožím najdete i čelové svítilny, zavírací nože a pojistné šňůrky k brýlím.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo