Dětský domov pro děti od 1 do 3 let Holice (Holice)

Hlavním účelem a předmětem činnosti naší organizace je poskytování komplexní a nedělitelné ústavní péče dětem opuštěným, hendikepovaným, zanedbávaným a týraným, kterým nelze zajistit péči ve vlastní rodině nebo v náhradní rodinné péči, a to formou zdravotní, výchovné, psychologické, rehabilitační, speciálně ošetřovatelské a sociální péče, v němž je jako její nedílná a neoddělitelná součást zahrnuto i poskytování komplexní péče dětem vyžadujícím okamžitou pomoc v rámci jejich sociálně právní ochrany. Dětský domov pro děti od 1 do 12 let.

Jsme také zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc. Pro děti, které se ocitly v nouzi nebo krizi. Službu poskytujeme dětem od 0 do 12 let.

Dětský domov má kapacitu 25 lůžek, které jsou rozdělena do třech oddělení - relativně samostatných RODIN. V každé rodině jsou umístěny děti různého věku. Jsou respektovány sourozenecké vazby a pravidlo, že o děti pečují stejné tety.

Hlavním cílem veškeré poskytované péče dětem je umístit je zpět do původních biologických nebo do náhradních rodin a připravit je do života tak, aby byly schopny se začlenit co nejlépe do dalšího života.

Kontaktní osoba:

Mgr. Markéta Tauberová - ředitelka - tel.: 466 681 211, info@mddholice.cz

Speciální nabídka
V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat!

Je toto moje firma?
  • Staroholická 354
  • Holice
  • Pardubický kraj
  • 534 01
  • Staré Holice
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Služby: péče o děti, dětský domov, ošetřovatelská péče, ústavní péče, náhradní rodinná péče, sociální péče, léčebná a rehabilitační čínnost, poradenské služby, výchovná péče

Napište nám

Povinná pole

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo