GOZ GASTRO s.r.o. - Gastro zařízení (Brno - Černovice)

Výroba a prodej zařízení pro cukrárny, pekárny a restaurace

GOZ Gastro – Vás spolehlivý dodavatel pro cukrárny, restaurace, pekárny – vybavení kuchyní a velkokuchyní - výrobní program pro gastronomické provozy na míru.

tel:
+420 545 215 495
fax:
+420 545 234 616
e-mail:
info@gozgastro.cz
web:
www.gozgastro.cz
  • Olomoucká 888/164
  • Brno - Černovice
  • 627 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
Markus
27.1.2014
*
*
*
*
*

Vstřícnost, rychlost a servis.

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

GOZ GASTRO nabízí komplexní a individuální řešení gastronomických celků, podniků veřejného stravování, restauračních a hotelových kuchyní, stejně jako fast foodů, pizzerií nebo cukráren a pekáren. Disponujeme nejen projekční kanceláří a vlastním servisním týmem s velkým technickým zázemím, ale také velkými výrobními dílnami a technologickým zázemím. Jsme schopni realizovat většinu atypických požadavků, v krátkém čase vyrobit, dodat a následné zajistit servisní péči, jak záruční, tak pozáruční.

Kromě standardních, katalogových produktů nabízíme originální řešení od výrobců, se kterými spolupracujeme na exklusivní bázi – a to především s firmami dodávajícími technologie pro výrobu zmrzliny : Clabo Group – FB de Ranieri, Ice team – zahrnující značky Coldelite, Cattabriga, Promag a Sencotel dále v oblasti chlazení Friulinox – šokery, chladící a mrazící stoly a skříně a v neposlední řadě zrací skříně na hovězí maso!!  Temperovací stroje na čokoládu SELMI,  unikátní výčepní technologie Blupura, stroje pro přípravu těsta a jeho zpracování SIGMA a OEM, zastupujeme výrobce - konvektomaty Retigo, Alba a Rational a dodavatele termiky Bertos, Berner, ATA stejně tak jako mycí technologie Winterhalter a ATA.

Stroje na točenou zmrzlinu z Carpigiani group, dodávané doposud pod značkou Cattabriga či Coldelite naleznete od roku 2014 pod označením ICE TEAM  1927, tedy pod značkou, která koncentruje to nejlepší z tradice těchto značek.

Z široké technologické palety gastronomických technologií si vybere každý odborník i začínající restauratér či zmrzlinář.   

Pro naše zákazníky pořádáme pravidelné semináře a školení, jak v České republice tak přímo u našich dodavatelů v Itálii či Německu.  Zákazníky také zveme na pravidelně pořádané veletrhy Salima & Inteco, Gastro tour PRAHA nebo Danubius Gastro Bratislava.  Pořádáme výjezdy na zahraniční veletrhy,  Sigep - Rimini,  Host – Miláno,  Gelatissimo – Stuttgart či INTERNORGA Hamburg .   

Obchodně i servisně pokrýváme většinu České republiky i Slovenska. Kontaktujte naše obchodní zástupce nebo servisní tým s jakýmikoli požadavky, rádi vám vyjdeme vstříc.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Soubory ke stažení

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo