COVENANT zahrady a parky - Realizace a údržba zahrad Praha

Návrhy, realizace a údržba zahrad

Jsme zahradnická firma realizující zahrady a parky veřejné zeleně. Dokážeme zrealizovat cokoliv na přání zákazníka. Provádíme následnou péči o zahrady a komplexní údržbu. Zabýváme se péčí o zeleň veřejných prostor. V zimním období provádíme úklid sněhu. Provádíme také přesazování stromů.

  • Varnsdorfská 339/1
  • Praha 9 - Střížkov
  • 190 00
  • základna se nachází na adrese Před Nádražím 6, Praha 4 Krč
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Kompletní projekty zahrad

Naše firma realizuje zahrady od samého začátku. Náš tým projektantů se postará o překreslení požadavků klienta do projektu. Dle kterého se zahrada zrealizuje. Realizujeme od malých zahrádek, jezírek až po koupací jezera, zahradní stavby, dětské herní prvky, opěrné zdi či různé biotopy a společenstva. Dalším zaměřením firmy je péče o veřejnou zeleň. Staráme se o několik parků a veřejných prostranství. Provedeme i rekonstrukci stávajících zahrad a parků. Provádíme veškeré arboristické práce jako jsou vazby korun stromů, bezpečnostní, výchovné a zdravotní řezy stromů. Kácíme stromy se země, pomocí stromolezecké techniky a také pomocí plošiny do jakékoli výšky stromu. Dokážeme pomocí naší techniky přesadit stromy až do 70cm obvodu kmínku. V zimních měsících provádíme úklid sněhu.

Převážně působíme v Praze, středočeském kraji, Liberci a Plzni. Vytvoříme vám zahradu dle vašich představ!

Ukázat všechny služby

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo