Střechy Ondráček - Střechy na klíč Brno

Komplexní dřevařské práce

Tesařství a pokrývačství se věnujeme od roku 1998 a v současné době se zabýváme především cechovními řemesly. Provádíme montáže šikmých střech, realizace sádrokartonů a dřevostaveb. U nás můžete zakoupit stavební materiál.

  • Jundrov E465
  • 637 00 Brno
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Výroba a montáž střešních krovů

Zabýváme se realizacemi střech a dřevostaveb již od roku 1998. Naši pracovníci jsou vyučeni v oboru a dbá se na to, aby se jejich kvalifikace neustále zvyšovala každoročními školeními. Precizně odvedená kvalitní práce, kterou za sebou nechávají je toho důkazem.

K dobré práci samozřejmě patří také zásady, jako je práce s kvalitními materiály a doplňky. V součinnosti s předními výrobci řeziva, střešních tašek a ostatních použitých materiálů, jsme schopni udržet vysoký standard střešních systémů. Na prvním místě je pěkná funkční střecha, která je sama o sobě vítanou reklamou a doporučením. Prioritou je samozřejmě spokojenost zákazníka.

Služby:

Jsme smluvními partnery firem Tondach a Bramac, a vyškolenými montážníky pro výrobky firem Velux, Roto, Fakro, Rigips, Fermacell, Baumit a Dektrade.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo