Jaroslav Coufal - Zakázková výroba nábytku Včelákov

Zabýváme se výrobou na zakázku z plošného materiálu

Již od roku 1999 se zabýváme zakázkovou výrobou nábytku, kuchyní, předsíní, vestavěných skříní, ložnic, obývacích a dětských pokojů, kanceláří, a dalších výrobků.Dodáváme i interiérové dveře včetně zárubní.

  •  131
  • 539 57 Včelákov
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Splňte si sen o vysněném nábytku

Zabýváme se zakázkovou výrobou kompletních kuchyní a nábytku, interiérových dveří i obložkových zárubní včetně zaměření, dovozu a montáže. Na přání zákazníka můžeme také zhotovit grafický návrh. Nabízíme kancelářský nábytek, ložnice, dětské či obývací pokoje a vestavěné i šatní skříně.

Výroba nábytku na míru

Zodpovědně a osobně přistupujeme ke každé zakázce,za použití vysoké jakosti používaných materiálů a odborných znalostí při realizaci zakázky na míru. Naší hlavní prioritou je dobře odvedená práce a díky tomu i spokojený zákazník. Příznivé individuální ceny, záleží na použitém materiálu a kování, jeho provedení a množství, na složitosti vyráběného kusu nábytku a na dalších aspektech výroby dopravy a montáže.

Ukázka naší výroby

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo