Chinese Point (Praha 1 - Nové Město)

Specialisté na čínštinu a japonštinu

Jazykovou školu Chinese Point jsme založili s cílem oslovit zájemce o asijské jazyky - čínštinu, japonštinu, korejštinu nebo vietnamštinu. Nabízíme skupinové, individuální i firemní kurzy vedené zkušenými kvalifikovanými lektory. Najdete nás v centru Prahy minutu chůze od Náměstí Republiky.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Na poříčí 1041/12
  • Praha 1 - Nové Město
  • 110 00
  • Naše jazyková škola se nachází v 5. a 6. patře paláce YMCA, Na Poříčí 12, Praha 1. Městskou hromadnou dopravou se k nám dostanete velice snadno - nejsnáze metrem do stanice Náměstí Republiky (východ směr Palladium) a odtud 2 minuty pěšky. Pokud pojedete tramvají, potom vystupte na zastávce Náměstí Republiky nebo na zastávce Masarykovo nádraží. Jedete-li autem, vždy snadno zaparkujete v podzemních garážích Palladia.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

V jazykové škole Chinese Point vyučujeme asijské jazyky - čínštinu, japonštinu, korejštinu a vietnamštinu.

Vybrat si můžete ze skupinových jazykových kurzů čínštiny a japonštiny, individuální výuku čínštiny, japonštiny, korejštiny a vietnamštiny, kurzů čínštiny a japonštiny pro děti a samozřejmě firemních kurzů. Navíc vás připravíme na mezinárodní zkoušky z japonštiny JLPT i mezinárodní zkoušky z čínštiny HSK.

V Chinese Point najdete specialisty na asijské jazyky - české lektory i rodilé mluvčí. Je to naše doména, svoji práci děláme s nadšením, a proto věříme, že u nás naleznete pro studium dobré zázemí a kolektiv výborných lektorů.

Studentům nabízíme široký výběr kvalitních materiálů z ČLR, USA i ČR. Připravili jsme především moderní a zajímavé učebnice, pracovní sešity, výukové plakáty, hrací karty, slovníky, CD, CD-ROMy a další materiály. Jako náš student získáte možnost vypůjčovat si literaturu z naší knihovny.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo