Lepší stínění, s.r.o., žaluzie, markýzy a rolety (Brno - Černá Pole)

Lepší stínění pro Vaše bydlení

Nabízíme montáže a servis stínící techniky a garážových vrat.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Fügnerova 457/30
  • Brno - Černá Pole
  • 613 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Horizontální žaluzie

Tyto žaluzie jsou nejpoužívanější stínící technikou především pro jejich snadnou montáž a univerzální použití. Instalace je možná do rodinných domů, bytů i kanceláří. Před nežádoucími pohledy zvenčí spolehlivě ochrání uzavřené předokenní žaluzie, které zároveň vytvoří příjemnou atmosféru. Jsou lehce omyvatelné, tuhé a pevné, poskytují skvělou ochranu vůči světlu a slunečnímu záření.

Horizontální žaluzie je možné montovat do všech typů oken a je možné je ovládat různými mechanismy podle druhu žaluzie a podmínek jeho používání.

Vertikální žaluzie

Tyto žaluzie jsou moderní a velice stylové stínění pro interiér vašeho domu, bytu nebo kanceláře. V naší nabídce najdete několik typů vertikálních žaluzií dle materiálů a jejich vhodného umístění. Jedním z nich jsou čím dál oblíbenější látkové žaluzie, které poskytují vynikající stínění a k tomu napomáhají elegantnímu vzhledu interiéru. Žaluzie je možné použít k praktickému rozčlenění prostoru za minimálního úbytku místa.

Plastové vertikální žaluzie využijete zejména tam, kde to vlastnosti klasických látkových žaluzií neumožňují. Jedná se především o místa se zvýšenou vlhkostí a prašností. Dalším typem vertikálních žaluzií jsou žaluzie dřevěné, což je absolutní vrchol ve stylu a estetice.

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou především pro svou schopnost zadržet až 85% slunečních paprsků jedním  z nejefektivnějším prvkem exteriérové stínící techniky. Svým vzhledem jsou venkovní žaluzie velmi podobné těm interiérovým, liší se pouze tím, že jsou robustnější, tím pádem jsou stabilní vůči povětrnostním podmínkám, odolné vůči dešti, sněhu či kroupám a také nerezaví. Lamely venkovních žaluzií jsou vyrobeny z velmi kvalitní slitiny hliníku a lze je objednat v různých šířkách ve dvou základních tvarech – s přičným průřezem Z nebo C. Venkovní žaluzie je možné ovládat manuálně zalamovací klikou nebo automatizovaně elektromotorem od společnosti Somfy.či ovládací šňůrou.

Předokenní rolety

Hlavní předností předokenních rolet je stínění a úspora energie díky eliminaci tepelných mostů. Materiál, ze kterého jsou předokenní rolety zhotoveny, tlumí hluk z okolí a tím vytváří v interiéru příjemný pocit nic nerušícího rodinného krbu. Další předností je pak samozřejmě bezpečnost. Předokenní venkovní rolety chrání objekty před nezvanými návštěvníky. Rolety jsou ovládány manuálně za pomocí popruhu, lanka nebo kliky. Pro zajištění maximálního komfortu se doporučuje motorový pohon Somfy s tlačítkovým, centrálním, dálkovým nebo automatickým ovládáním. Předokenní rolety je možné objednat také s integrovanou sítí proti hmyzu.

Markýzy

Jsou jedním z estetických prvků venkovní stínící techniky a dotvářejí charakter všech venkovních objektů jako jsou například balkony, terasy či prosklené výlohy. Vytvářejí příjemný koutek např. pro posezení s přáteli nebo regeneraci těla i duše a poskytují ochranu proti slunci. Ovládání markýz je velice snadné, jednou možností je manuální ovládání klikou, druhou možností je pak pohodlnější motorické ovládání Somfy se spínačem nebo dálkovým ovladačem. U markýz větších rozměrů se doporučuje elektromotor v kombinaci s odnímatelnou klikou, která umožní zatáhnutí markýzy i v případě výpadku elektřiny.

Sítě proti hmyzu

Látkové rolety

Stínění střešních oken

Slunečníky

Stínění pergol a zimních zahrad

Japonské stěny

Screenové rolety

Otevírací doba

  • Po 8:0012:00 13:0016:00
  • Út 8:0012:00 13:0016:00
  • St 8:0012:00 13:0018:00
  • Čt 8:0012:00 13:0016:00
  • 8:0012:00 13:0015:00
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo