InfoGlobe.cz - Tipy na výlety Praha

Turistika po celé ČR

Cestovatelský informační portál. Turistika, výlety a tipy na výlet. Přinášíme denně nové atraktivní články, ze všech koutů světa. Fotosoutěže o zajímavé ceny. Jsme tu pro všechny, kdo rádi cestují nebo se na cesty chystají.

  • Libušská 118/246
  • Praha 4 - Libuš
  • 142 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Hory Řeky


Tipy na výlety i ubytování

Na našem serveru naleznete kompletní a aktuální informace spolu s průvodci pro vodáky, lyžaře a horolezce. Přinášíme široké veřejnosti  informace o známých i neznámých místech ze všech koutů světa. Poskytujeme přehledy o možnosti ubytování, sportovních aktivit a dalších službách v dané lokalitě.

Náš tým je složený z mladých lidí, kteří rádi cestují a sportují a touto formou cestovních doporučení a typů na výlety se s vámi rádi podělí.

Na našich stránkách najdete spousty novinek ze světa letních i zimních outdoorových aktivit. Věříme, že naše dlouholeté zkušenosti z cest vám pomohou v přípravě vašeho dobrodružství a nebo přinesou dobré rady při výběru aktivit na čerstvém vzduchu.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo