PM-Lingua s.r.o. - Jazyková škola Vyškov

Jazyková škola s překladatelským servisem

Jazyková škola a překladatelský servis. Pro firmy i jednotlivce. Nabízíme výuku sedmi světových jazyků (ENG, GER, RUS, FRA, SPA, ITA, JAP) v různých formách: firemní, veřejnostní, intenzivní kurzy. Přijďte se seznámit s lektory.

tel:
+420 725 747 541
e-mail:
info@pm-lingua.cz
skype:
pm-lingua
web:
www.pm-lingua.cz
facebook:
facebook.com/PmLingua
 • Dobrovského 409/1
 • Vyškov - Vyškov-Město
 • 682 01
 • budova bývalé Jednoty, 3.p.
 • mapa

Kontaktní osoby

Foto
Foto

Hodnocení

Více informací

Jazyková škola s výukou 7 jazyků

Na trhu působíme od roku 2008. U svých studentů se vždy snažíme dosáhnout maximální spokojenosti ve všech nabízených službách. Nabízíme výuku jazyků v různých formách: firemní, veřejnostní, intenzivní kurzy. Výuku řídí zkušení studovaní lektoři, kteří kurz přizpůsobí Vašim požadavkům tak, aby vám kurz nejen vyhovoval, ale také aby přinesl potřebné výsledky. Naše jazyková škola zajišťuje i překladatelský servis.

Kurzy nabízíme pro všechny úrovně od úplných začátečníků (A1 - beginners) až po velmi pokročilé (C1/C2 - advanced/proficiency), které se stanovují podle Společného evropského referenčního rámce, který tvoří standard jazykové výuky v EU.

Firemní kurzy

Pro firemní zákazníky nabízíme kurzy "ušité na míru". Sami si stanovíte, kdy jsou pro vás hodiny nejvhodnější, co je pro Vás nejpodstatnější a my Vám kurz přizpůsobíme, navrhneme metodiku kurzu i učebnice, které nejlépe splňují Vaše požadavky. Vyučujeme též obchodní jazyk.

Veřejnostní kurzy

Kurzy pro širokou veřejnost probíhají v našich učebnách na Dobrovského 1, Vyškov. I v těchto kurzech vyučujeme komunikativní metodou v malém počtu studentů (max. 6), takže je každému věnována patřičná pozornost.

Nabízíme také přípravné kurzy na zkoušky (FCE, CAE a další).

Intenzivní kurzy

Jsme schopni zorganizovat intenzivní kurzy na přání zákazníka na určité téma. Tyto kurzy probíhají v našich učebnách nebo v příjemném prostředí vybraného hotelu.

Vyzkoušejte náš profesionální překladatelský servis

Nabízíme překladatelský servis, resp. překlady do a z většiny evropských jazyků. Standardní doba dodání jsou 3 dny, v případě větších objemů je termín stanoven dohodou. Spolupracujeme se širokou škálou zkušených překladatelů. Zajišťujeme také překlady se soudním ověřením - překlad ověří soudem registrovaný tlumočník, který jej opatří kulatým razítkem. Jsme schopni vyhovět individuálním požadavkům našich klientů na základě osobního přístupu. Při větších objemech zakázek poskytujeme slevy. Náš překladatelský servis má vysokou kvalitu a velice příznivé ceny.

Otevírací doba

 • Po 8:3016:30
 • Út 8:3016:30
 • St 8:3016:30
 • Čt 8:3016:30
 • 8:3016:30
 • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo