Irimon, s.r.o. (Hlavní město Praha)

Automatické závlahové systémy

IRIMON, spol.s r.o., obchodní zastoupení Hunter Industries Inc. pro ČR, se již od roku svého vzniku v r.1997 zabývá poskytováním komplexních služeb v oblasti profesionálních automatických závlahových systémů (AZS) pro zahrady rodinných domů, parky, veřejná prostranství a hriště.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Rožmberská 1272
  • Hlavní město Praha
  • 198 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Zajišťujeme školení, poradenství, technický a projekční servis. Instalačním firmám z celé ČR dodáváme veškeré komponenty pro závlahové systémy a poskytujeme prodejní servis. Trvala skladem máme široký sortiment komponentů a zboží dodáváme do 24 hod.

více na stránkách: www.irimon.cz

 

Naše automatické závlahové systémy

Závlažovací systémy jsou tvořen uceleným souborem mnoha komponentů. Mezi základní prvky patří postřikovače různých typů a provedení, podzemní plastové trubní rozvody z polyetylénu, elektromagnetické ventily, elektrorozvody, ventilové šachty, ovládací jednotky, dešťové senzory, filtrační zařízení a celá řada dalších regulačních armatur a ostatního příslušenství.

Neopomenutelnou součástí každého automatického závlahového systému (AZS) je automatické ovládání. Závlaha probíhá zcela samočinně v pravidelně se opakujících cyklech s rozdílnou požadovanou intenzitou, postupně ve všech částech zavlažovaných ploch. Automatický závlahový systém je řízen ovládací jednotkou, jejíž aktivitu ovlivňuje množství srážek a doplňkově také působení větru.

Závlaha trávníků postřikem se velmi často kombinuje s různými formami kapkové závlahy, takzvané mikrozávlahy.

více na stránkách:   www.hunter-zavlahy.cz

HUNTER

Základem naší nabídky od roku 2000, tedy více než 13 let, jsou prvotřídní komponenty Hunter. Firma Hunter Industries (USA) je ve světě jedním z nejuznávanějších výrobců profesionálních závlahových systému a přitom současně i jednou z nerychleji rostoucích společností s více než 30-ti letou tradicí a to především díky své proslulé kvalitě, uživatelsky přívětivým produktům, inovativním řešením a vodu šetřícím technologiím.

více na stránkách: www.hunterindustries.com

Naše zahradní osvětlení 12V

Od sezóny 2011/2012 jsme rozšířili naši skladovou nabídku i o další moderní produkty a prvky zahradních osvětlovacích 12V - LED systémů, které stejně jako profesionální automatická závlaha patří mezi inovativní úsporné technologie šetřící energie, finance i přírodu.Využijte všech výhod, které může 12V zahradní LED osvětlení poskytnout. Ať už se jedná o pevná LED svítidla, nebo přenosné zahradní stojací lampy. Designově atraktivní a současně velice úsporné zahradní LED a POWER LED osvětlení, s bezpečným napětím 12 V, se poslední roky stává hitem moderních zahrad. Nasviťte si svůj dům, jezírko či pergolu s využitím LED reflektorů, spotů ARTLIGHTS. Dejte terase novou dimenzi použitím terasových zápustných LED svítidel řady DESIGN COLLECTION od firmy TECHMAR.

Firma IRIMON, spol.s r.o., obchodní zastoupení TECHAMR B.V., zastupuje na českém a slovenském trhu tohoto holandského výrobce od roku 2011. Od roku 2012 je možné produkty firmy TECHMAR zakoupit i na Slovensku u distributora pro Slovenkou republiku, firmy PARTER

více na stránkách: www.parter.sk

ARTLIGHTS

ARTLIGHTS je více než značkou spíše konceptem, sdružujícím prvky několika zajímavých osvětlovacích systémů předních světových výrobců. ARTLIGHTS je konceptem bezpečného (12V), energeticky úsporného, designově atraktivního a kvalitně vyřešeného zahradního osvětlení s důrazem na úsporné a moderní LED technologie. Nosnou linií konceptu ARTLIGHTS jsou prvky osvětlovacích systémů GARDEN LIGHTS a Garden Lights DESIGN COLLECTION, určené především pro profesionály, na své si však přijdou i zdatní a nároční zákazníci z řad odborné veřejnosti, kteří jistě ocení designové venkovní lampy TULI. I pro laickou veřejnost máme řešení v podobě ucelených jednoduchých svítidlových setů LUDECO, obsahujících kromě sady svítidel i transformátor, kabely a spojky.

více na stránkách: www.artlights.cz

 

Naše umělé živé ploty

Vaši pozornosti by neměly uniknout ani produkty, které jsou na českém trhu teprve úplnou novinkou, přestože v Evropě je jejich prodej na výrazném vzestupu již řady let. Jedná se o umělé živé ploty ARTLEAF - velice zdařilé realistické napodobeniny živých plotů. Naší ambicí ale není nabízet náhradou za skutečné živé ploty. Jsou alternativou tam, kde živé ploty jsou nerealizovatelné, do míst bez zeminy, vody, jako jsou terasy, dělící konstrukce předzahrádek, dekorace v zahradních restauracích, okolí bazénů apod. Tedy do míst, kde by jinak živý plot nemohl být nebo zde rostl dlouhá léta. Nabízíme vám desítky modelů, které mají všestranné použití od zakrývání a ozelenění balkónových zábradlí v obytných domech, přes zakrývání drátěných plotů, mříží, zahradních oplocení apod.

ARTLEAF

Pod značkou ARTLEAF () si můžete představit širokou škálu rolovaných nebo kazetových zalistěných prvků rozmanitých designů, barev i provedení. Umělé živé ploty ARTLEAF jsou voděodolné, UV odolné a mrazuvzdorné. Odolají všem povětrnostním vlivům a pomohou ochránit Vaši zahradu, balkon či terasu i během zimních měsíců. Navíc jejich výhodou je, že na podzim neopadávají, tak že celoročně zakrývají staré ploty, zdi či stěny a dlouhodobě tak plní účel, pro který byly navrženy. Veškeré komponenty ARTLEAF se dají snadno instalovat i na zábradlí balkónů či lodžií, kde dopomohou vytvořit příjemnou zelenou kulisu. Umělé živé ploty ARTLEAF se také dobře hodí k instalaci a ozelenění do okolí všech bazénů. Přítomnost zeminy v blízkosti bazénu je vždy problém a rostlinám se zde obvykle ani nedaří růst. Navíc ani chemie obsažená ve vodě rostlinám příliš neprospívá. Takže volba umělého živého plotu je přirozenou a logickou volbou.

 více na stránkách: www.artleaf.cz

Otevírací doba

  • Po 8:0016:30
  • Út 8:0016:30
  • St 8:0016:30
  • Čt 8:0016:30
  • 8:0016:30
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo