NOMIA Bohemia, spol. s r.o. - Ortopedický materiál

Jsme specialisté na materiál pro čelistní ortopedii

Prodáváme materiál pro čelistní ortopedii-kosmetické, samoligovací a kovové zámky, dráty, kovové ligatury, pružiny, elastiku atd. Zastupujeme vynikajícího světového výrobce ortodontických materiálů firmu DB Orthodontics, prodáváme materiály firem RMO, Leone, G&H Orthodontics, Myofunctional Research.

  • Horky 99
  • Rebešovice
  • 664 61
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Ortopedický materiál pro váš zářivý úsměv

Působíme na českém trhu jako jedni z významných subjektů v oblasti služeb, dodavatelského servisu a organizátora vzdělávání v oblasti čelistní ortopedie. Máme za sebou více než 20 let zkušeností v poskytování profesionálních služeb ortodontistům.

Naším cílem je poskytovat čelistním ortopedům kvalitní produkty a výrobky jedinečných výrobců ortodontického materiálu, především firmy DB Orthodontics dále firem G&H Orthodontics, Leone, RMO a MRC (Myofunkcional Research).

Naším záměrem je budovat spolehlivý a flexibilní dodavatelský servis po celé ČR. Součástí této činnosti je poradenství, organizování kurzů a seminářů ve snaze zabezpečit odborné vzdělávání pro naše zákazníky.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo