SELGEN - Polní plodiny – šlechtění nových odrůd Sibřina

Šlechtíme od roku 1903

Tvoříme moderní odrůdy obilovin, u kterých vykazujeme nadprůměrné výsledky při registračních zkouškách. Úspěchy sklízíme také na mnoha běžných plochách mezi zemědělci. Odrůdy polních plodin, které vám nabízíme, vykazují vysokou odolnost k chorobám a produkují stabilní vysoké výnosy.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 281 091 441
fax:
+420 281 971 732
e-mail:
selgen@selgen.cz
web:
www.selgen.cz
  • Stupice 24
  • 250 84 Sibřina
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Nové odrůdy polních plodin

Společnost SELGEN, a. s. patří již více než dvě desítky let k nejvýznamnějším donátorům odrůd polních plodin na domácím trhu.

To je dáno hned několika skutečnostmi. Vlastní síť šlechtitelských a testovacích stanic, společně se smluvními partnery v rámci celé republiky, umožňuje Selgenu dokonale prověřit výnosový potenciál nových materiálů a jejich vhodnost pro specifické podmínky. Kromě toho je pevná pozice a dobrá pověst společnosti zárukou spolehlivosti pro naše zahraniční partnery. Ti neváhají využít naší firmu jako výhradního zástupce pro své nové odrůdy. I z tohoto důvodu se mezi novinkami v našem portfoliu vyskytují nejnadějnější odrůdy z domácího šlechtění spolu s materiály od našich zahraničních kolegů.

Polní plodiny pro Evropu a další kontinenty

Selgen, jako největší domácí šlechtitel obilovin a luskovin, výrazně rozšiřuje svoji působnost i za hranicemi republiky. V posledních letech se naše odrůdy komerčně využívají ve většině zemí Evropy a navíc nacházejí svá působiště i na dalších kontinentech. I přes tento fakt pro nás zůstává domácí trh klíčovým a český zemědělec je zároveň tím nejbližším zákazníkem a spojencem. Jako zákazník nám totiž nastavuje zrcadlo našeho snažení a usměrňuje naše kroky prostřednictvím svých potřeb. Jako spojenec nám pomáhá v oblasti množení, testování a přináší i užitečnou zpětnou vazbu ve formě postřehů z praxe.

Polní plodiny

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo