Instal - Renč, s.r.o. (Nymburk)

Provozování koupelnového studia a prodej kotlů a nářadí.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 325 623 000
fax:
+420 325 623 011
e-mail:
info@instal-renc.cz
web:
www.instal-renc.cz
  • Poděbradská 483
  • Nymburk
  • 288 02
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Firma Instal-Renč s.r.o.

působí na českém trhu od roku 1990. Obchodní firmu specializovanou na prodej instalačního materiálu založili bratři Jaroslav a Miroslav Renčové v druhé polovině roku 1990. Zaměření společnosti je co do sortimentu, kvality i cen velmi široké. Nabízí zákazníkům komplexní dodávky instalačního materiálu pro rozvod vody, plynu, kanalizace, topení, domácí vodárny a čerpadla a kompletní zařízení koupelen a WC. Dopravu zboží zajišťuje zákazníkům pět firemních nákladních aut - do 40 km zdarma.

Společnost má hlavní sídlo - prodejní a koupelnové centrum ve svém novém areálu na ulici Poděbradská 483 v Nymburce a své služby a sortiment nabízí také na pobočce v Mladé Boleslavi – ulice Dukelská (areál Bostas ). V našem hlavním centrálním středisku prezentujeme nabídku sanity prostřednictvím koupelnového studia.

Snahou firmy je, aby naši maloobchodní a velkoobchodní zákazníci a naši obchodní partneři, tzn. instalatérské, topenářské a stavební firmy, měly k dispozici na jednom místě kompletní sortiment pro technické vybavení budov. Firma nabízí kvalitní topenářský a instalatérský materiál renomovaných českých i zahraničních výrobců.

Naším cílem je uspokojovat požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků rozsahem a kvalitou nabízeného zboží, službami a poradenstvím v oboru.

Vaše spokojenost je naší předností


VÝPRODEJ

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo