Krajské centrum vzdělávání a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky (Plzeň - Vnitřní Město)

KCVJŠ Plzeň, sady 5. května 42, 301 00 Plzeň

Zřizovatelem organizace je Plzeňský kraj. Jejím cílem je poskytovat veřejnosti služby ve třech oblastech: - v oblasti jazykového vzdělávání, - v oblasti dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, - v oblasti celoživotního (dalšího profesního) vzdělávání.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 377 350 420
fax:
+420 377 350 420
e-mail:
sekretariat@kcvjs.cz
web:
www.kcvjs.cz
  • sady 5. května 85/42
  • Plzeň - Vnitřní Město
  • 301 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Organizace vznikla 1. 1. 2005. a sídlí v sadech 5. května 42.

V oblasti jazykového vzdělávání jazykového vzdělávání navazujeme na více než čtyřicetiletou tradici výuky moderních jazyků ve Státní jazykové škole v Plzni. Nabízíme kurzy angličtiny, francouzštiny, němčiny, ruštiny a španělštiny pro začátečníky i pokročilé různých věkových kategorií. Jsme schopni operativně připravit kurzy v těchto vyučovaných jazycích podle specifických potřeb zákazníka. Vedle toho pořádáme i jednoleté intenzivní jazykové kurzy pomaturitního studia , jež jsou postaveny na roveň řádnému dennímu studiu na středních školách. Velmi důležitou součástí služeb KCVJŠ Plzeň je příprava studujících ke státním jazykovým zkouškám a mezinárodním certifikátům z anglického a německého jazyka, pro jejichž konání má naše organizace potřebná oprávnění.

V oblasti dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků navazujeme na činnost Pedagogického centra Plzeň. Nabízíme komplex vzdělávacích programů – přednášek, seminářů, kurzů a exkurzí  - pro učitele a pracovníky mateřských, základních a středních škol všech typů, a to jak na kmenovém pracovišti v Plzni, tak i prostřednictvím okresních pracovišť v Domažlicích, Klatovech a Tachově. Veřejnosti slouží i dvě knihovny, které v současné době představují mj. i unikátní kolekci více než 5000 titulů učebnic jednotlivých nakladatelství a je zřejmě největší stálou expozicí učebnic v České republice. Videostudio naší organizace se specializuje na tvorbu, rozmnožování a nahrávání zvukových a obrazových záznamů na různých nosičích, včetně digitálních, dle požadavků objednavatele. Ediční středisko naší organizace zajišťuje výrobu a prodej vlastních publikací a videokazet.

Otevírací doba

  • Po 8:0018:00
  • Út 8:0016:00
  • St 8:0016:00
  • Čt 8:0018:00
  • 8:0016:00
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo