Kv. Řezáč, s.r.o. - sportovní, herní průmyslové a ochranné sítě (Tišnov)

Výroba a prodej kvalitních sítí dle standardních rozměrů či přímo na míru. Máme sportovní sítě pro fotbal, beach, volejbal, tenis, hokej, florbal, badminton, sítě na lyžování, golf, baseball, softball, atletiku a gymnastiku. Ochranné sítě i s nehořlavou úpravou, bezpečnostní a záchytné sítě.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 549 410 084
fax:
+420 549 410 350
e-mail:
info@kvrezac.cz
web:
www.kvrezac.cz
web:
www.sitekvrezac.cz
facebook:
www.facebook.com/kvrezac
  • U Svratky 780
  • Tišnov
  • 666 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Sportovní sítě Ochranné sítě Rybářské sítě Lana a šňůry


Potřebujete sportovní síť nebo ochrannou síť? Můžeme Vám nabídnou standardní sítě i sítě vyrobené na míru. Naše firma se zabývá výrobou uzlových sítí v těchto oblastech:

Sportovní sítě jsou vyráběny podle norem pro jednotlivé sporty, v případě, že máte např. atypický rozměr hřiště či branky, můžeme Vám síť vyrobit podle Vašich požadavků. Mezi náš standardní sortiment patří:

volejbalové, fotbalové, hokejové a tenisové sítě. Dále pak jsou to sítě na badminton, vodní polo, sítě na baseball a florbalové sítě. Mimo jiné nabízíme i sítě na skokanské můstky a sítě na lyžařské svahy. Sportovní sítě máme skladem a můžeme Vám je obratem dodat.

Ochranné sítě jsou vždy vyráběny na míru dle požadavků nejen na rozměr, ale i na materiál. Ochranné sítě si můžete navolit přímo v našem shopu.

Ochranné sítě vyráběné na zakázku mají dodací dobu přibližně 14 dní Průmyslové sítě máme pro Vás též připravené a patří sem sítě na kontejnery, sítě pro železniční přepravu tj. sítě na vagony, bezpečnostní sítě a sítě na skládky. Průmyslové sítě vyrábíme také na míru.

Sítě pro hru a zábavu jak už název napovídá jsou určeny pro dětská hřiště, parky, školy a školky. Nabízíme zde dekorační sítě, šplhací sítě a lana, houpací sítě a lana, švihadla a žebříky. Vyberte si sítě pro hru a zábavu jaké potřebujete.

Dále jsou v naší nabídce také provaznické výrobky, dětská hřiště z komponentů z ocelových lan a rybářské sítě. Veškeré sítě vyrábíme a proto pro nás není problém ji vyrobit i pro Vás.

Celý sortiment sítí si pak můžete prohlédnout na našem shopu na www.kvrezac.cz .

Otevírací doba

  • Po 7:0015:30
  • Út 7:0015:30
  • St 7:0015:30
  • Čt 7:0015:30
  • 7:0015:30
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo