Ing. Bohumil Gaisler (Zlín)

Zajišťování prodeje kancelářských potřeb, promítacích pláten a vitrín.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 602 554 012
fax:
+420 577 433 474
e-mail:
gaisler@gaisler.zlin.cz
web:
www.gaisler.zlin.cz
 • Sokolská 3337
 • Zlín
 • 760 01
 • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Velkoobchod s bílými tabulemi, projekční technikou, vitrínami a didaktickými pomůckami

Již od roku 2003 se věnujeme velkoobchodní distribucí pro školy, nejrůznější organizace státní i soukromé povahy i fyzické osoby a občany, které chtějí mít kvalitní, uživatelskou praxi prověřené a přitom cenově zajímavé výrobky české i zahraniční výroby.  Naší specializací jsou bílé tabule, magnetické tabule, školní tabule, euroklipy – klaprámy, dělící stěny – paravány, promítací plátna, informační vitríny – vnitřní i venkovní, nástěnky. Ke všem těmto komoditám nabízíme i provozní a spotřební materiál

Psací a magnetické tabule nabízíme v různých rozměrech a provedení i s různou kvalitou povrchu pro různé využití. Najdete u nás tabule rovinné závěsné, třídilné tabule - triptychové tabule, rozevírací tabule, přetáčecí tabule, mobilní tabule, tabule s pojezdem, posuvné tabule, pylonové tabule.

Nabídku tvoří magnetické tabule, keramické tabule, lakované tabule,  tabule bílé na popis fixem, tabule zelené na křídu,  školní tabule  a to včetně potřebného příslušenství ( fixy na tabule edding, legamaster, magnetické  houby, čistící sprej na tabule, magnety … )

Nástěnky se zejména používají pro informační účely, v našem sortimentu najdete: korkové nástěnky - korkové tabule, magnetické nástěnky - kovové nástěnky, textilní nástěnky - textilní tabule, keramické nástěnky, lakované nástěnky. Nástěnky máme v různých rozměrech a ve dvou provedeních - v hliníkovém rámu a ve dřevěním rámu a to zejména proto, abychom vyhověli každému uživateli.

Promítací plátna – jsou nedílnou součástí projekce či prezentace. Promítací plátna máme v provedení přenosná se stojanem - stativová plátna, závěsná  plátna, promítací plátna rámová a různé speciální typy. Projekční plátna mohou být v provedení mechanická - ruční roleta nebo elektrická plátna. Elektrická promítací plátna  mohou být ovládána vypínačem na zdi nebo dálkovým řízením. V nabídce máme i promítací plátna Full HD. Rámová plátna jsou pro zavěšení ne zeď  nebo ve verzi se stativem volně umístitelná v prostoru. Všechny typy pláten nabízíme v bohaté škále rozměrů.

Vitríny – nabízíme venkovní vitríny i vnitřní vitríny. Oba typy jsou uzamykatelné. Venkovní vitríny slouží převážně pro informační účely ( obecní vývěska, program kin, muzea…). Vnitřní vitríny jsou určené jak pro informační účely, tak i pro reklamní. Obě verze vitrín lze zavěsit na stěnu nebo pomocí  nohou/stojen  postavit do volného prostoru. Lze si vybrat z mnoho barevných provedení a rozměrů. Do interiérové vitríny možnoupínat předlohy pomocí magnetů - magnetický podklad, nebo pomocí připínáčků - korkový nebo textilní podklad. Do exteriérové vitríny se používá výhradně magnetický podklad.

Vitríny jsou dle otevírání v provedení křídlová vitrína, výklopná vitrína nebo vitrína s posuvnými skly.

Euroklipy – klapramy jsou určené jak pro informační systémy, tak i pro reklamní účely. Euroklipy – klapramy nabízíme vnitřní i venkovní. Kvalitní hliníkové rámy se dají na všech čtyřech stranách plochy odklopit a následně opět přiklopit. Euroklipy – klapramy nabízíme i v různých rozměrech.

Dělící stěny – paravány dodáváme zejména pro informační a reklamní účely, kde stylově oddělíte plochu a přitom upozorníte na Vaše informace. Dělící stěny – paravány jsou v oboustranném provedení. Dělící steny – paravány dodáváme v různém provedení a v různých rozměrech. Podkladovou plochou pro dělící stěnu - paravan může být bílá tabule - princip magnetického upínání nebo korek či textilní potah  pro  zabodávací uchycení předlohy. Dělící stěna-paravan může stát jako samostatná plocha nebo se může  řetězit jako stěna s použitím různých typů spojovacích stojen.

Otevírací doba

 • Po 8:0016:00
 • Út 8:0016:00
 • St 8:0016:00
 • Čt 8:0016:00
 • 8:0016:00
 • Máme právě otevřeno

 • Po dohodě kdykoliv!

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo